Audi A8, 2000 г.в.
Audi A8, 2000 г.в.
$ 7 700
6 383
214 291 грн

Audi A8, 2000 г.в.

244 тис.км.
Владелец
Херсон
Возможно, мошенник
Контакты продавца
Мы нашли это авто на сайте партнера.
Чтобы посмотреть контакты, перейдите по кнопке.
Действия с объявлением
Информация от владельца
Коробка передач Автомат
Тип топлива Газ/бензин
Двигатель 4 л
Привод Передний
Тип кузова Седан
Цвет Не указан
Дата публікації 23.02.2021

Комментарий продавца

Продам автомобиль, в идеальном состоянии. Сел и поехал. За детальной информацией звоните.
Действия с объявлением
Все отзывы
4.5/5
(112 отзывов)
Олександр Васил...
4.2/5

Досить достойне авто німецької трійки. алюмінєвий кузов не підвладен часу, є розмови про окислення алюмінію але це зовсім інша річ ніж прогнивше дно чи диряві крила. Безпека авто на високомі рівні велика кільсть подушок безпеки, програмовані зони деформації, особливо цікаво зроблені передні лонжероні з поглинаючим ефектом та можливістю швидкого ремонту від невеличкого дтп. Двигуни досить непогано ходять особливо бензинові, на власному опиту заправляються 92бензином без проблем. Дизель радує невеликим розхідом пального, але по надійності можуть виникати проблеми особливо якщо погано доглядати. Основне правило вчасно міняти масло та фільтра якісного виробника, авто відїздить 300-500 тис. Акпп при нормальній їзді теж не викликає нарікань, заміна масла та фільтра 80-100 тис.км ( завод говорить що масло на весь срок служби, але конкретних цифр неназиває)., без агресивної їзди і 200-300 тис. без ремонту може пройти. Ходова, міфи про ненадійність можна сміливо розвіювати, якщо зробити комплексну заміну нормального виробника, звісно їзда по полях та над розбитих дорогах особливо на великій швидкості зменьшить ресурс. Якщо експлатувати в нормальних умовах то може проїхати 60-80 тис.км. можуть потребвати заміна тяжки стабілізатора це розхідник 10-20 тис. залежно від якості доріг. Не забудем про повний привід так буває не у всіх коплектаціях, але кватро це зовсім інше авто як по управліню, їздовим характеристикам ну проходімості, я маю маю на увазі взимку не офроуд. Взалежності від комплектацій авто може досить непогано порадувати власника, двухзоним кліматом, підігрівами всіх сидінь, подвійним склопакетом, люк або сонячна батарея що влітку досить непогано виручає для становлення приємного клімату в авто. Не забудем про електро сидіння, можливо з памятю, електро рульовою, мільти-руль, електро зеркала з памятю та підігрівами а також автозатемнення. називати можна досить багато від штокор на вікнах до гідравлічної підвіски, автокоректором та ксеноном.

Неизвестно ...
3.8/5

Когда первый раз сел за руль и тронулся с место, возникло ощущение чего то огромного, как в самолете, но через час езды по трассе с гололедом и гребенкой пришло чувство полного владения машиной дороги, очень уверенна, послушна на трассе, особенно в поворотах, при этом практически невозможно даже при желании пустить в занос, переметы на трассе проходит как торпеда "рассекает". На любой скорости при необходимости иеет большой резерв ускорения, А как поет двигатель "восьмерка" И наконец при лобовом столкновении при встречной скорости 200 " без торможения с "СУБАРУ". не теряет курса а виновника, как консервную банку выносит и отбрасывает в сторону, очень четко срабатывают все системы защиты. Машина создана для человека!, "

Читать все отзывы
Как мы тестировали…
Как мы тестировали Audi A8 2020
Audi A8

Audi A8 2020 года относится к классу роскошных автомобилей. Эта модель имеет просторный салон, удобные сиденья и поразительно широкий набор стандартных функций.  Новое в 2020 году  Добавили новый двигатель V8 с двойным турбонаддуво...

Читать как мы тестировали Ауди А8