Автосалон Тойота Центр Харьков Артсити

Про автосалон
Про автосалон Тойота Центр Харьков Артсити
Перший офіційний дилер Тойота Центр Харків був відкритий в діловому центрі Харкова на коцарская вулиці в червні 2005 року. Через 3 роки існування, керівництвом Компанії Тойота було прийнято ріш...

Перший офіційний дилер Тойота Центр Харків був відкритий в діловому центрі Харкова на коцарская вулиці в червні 2005 року.

Тойота Центр Харків "Артсіті"

Через 3 роки існування, керівництвом Компанії Тойота було прийнято рішення про розширення дилерської мережі і відповідно відкритті ще одного авторизованого дилера Тойота. У червні 2008 року відкрився другий автосалон Тойота по вулиці Шевченко. З цього моменту Тойота на Коцарской стала жити самостійно під новим ім'ям Тойота Центр Харків «Артсіті».

У Тойота Центр Харків «Артсіті» представлена ​​майже вся лінійка нових моделей Toyota. Тут же є вибір автомобілів з ​​пробігом, які пройшли повну передпродажну підготовку в салоні.

Але, поряд з невеликими розмірами автосалону, асортимент і якість наданих послуг анітрохи не поступаються жодному дилерському центру мережі. День за днем ми вдосконалюємо рівень обслуговування наших клієнтів. Для нас не важливо, чи хочете Ви придбати вашого улюбленого крихту Yaris або велетня Prado - ми любимо КОЖНОГО клієнта і його бажання. Ми прагнемо працювати так, щоб, відвідавши одного разу наш салон - Ви захотіли б повернутися до нас знову і знову, щоразу отримуючи тільки задоволення і позитив.

До послуг наших клієнтів завжди команда висококваліфікованих фахівців з продажу автомобілів , сервісного обслуговування, гарантії, аксесуарам і запчастинах, завдяки яким будь-яке ваше відвідування чи дзвінок у салон стануть приємним і задоволеним.

Сервісна зона оснащена всім необхідним обладнанням для ТО і ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Всі автомеханіки і сервісні консультанти проходять навчання і мають відповідні дипломи, підтверджуючі їх кваліфікацію.