Огляд тест-драйву: Mercedes-Benz W123

Добавлено: 07.07.2017
Якість збірки
Комфорт їзди
Хороше відчуття руля
Великий перелік двигунів
Просторий салон
Схильність до корозії
Солідний вік автомобіля
Відсутність сучасних технологій в оснащенні салону
Незадовільні показники прискорення

При створенні W123, компанія Mercedes-Benz нічого не залишила на волю випадку, забезпечуючи гідним наступником модель Strich Acht, попередника сучасного Е-class. Зрозуміло, що W123 має чимало конкурентів, але, тим не менш, даний автомобіль володіє чимось неповторним, притаманним лише йому. W123 не відноситься до нових автомобілів, але його якість, піднесена колись до неймовірних висот, не залишить байдужим і багатьох сучасних покупців.

Mercedes-Benz W123 null

Б/в авто

$807 - $4 730

З’явившись ще у далекому 1976 році, W123 завжди належав до своєї власної «ліги». Це і не дивно, адже саме при його розробці, компанія Mercedes-Benz націлилась на створення «кращого в світі седану». Більш того, перед тим, як явити своє творіння світу, розробники провели просто неймовірну кількість краш-тестів та інших випробувань для забезпечення повної впевненості у його надійності. Компанія Mercedes-Benz нічого не залишила на волю випадку.     

92%

автовласників знову куплять це авто!

  • 87% Дорожні тести
  • 56 % Надійність
  • 92 % Задоволеність водіїв

Вам сподобається

Про автомобіль Mercedes-Benz W123, в першу чергу, говорить його якість. Все, що Вам залишається, так це просто розслабитись за великим кермом у просторому та якісному салоні.   

Вам може не сподобатись

Власникам даного автомобіля слід добре дбати про нього, оскільки, маючи за сталевими плечима понад 40 років експлуатаційної історії, у нього можуть виникати проблеми із корозією. Зважаючи на солідний вік Mercedes-Benz W123, Вам доведеться приділяти чималу увагу його обслуговуванню.   

Враження від їзди

Mercedes-Benz W123 належить до тієї епохи, коли дорогою «правили» сталеві диски коліс та великі шини. Як тільки Ви сідаєте за кермо даного автомобіля, здається, що час просто зупиняється. Про комфорт водія у W123 дійсно подбали. Загальний простір автомобілю та велике рульове колесо, ненавантажене зайвими деталями, змусять Вас відчувати себе капітаном власної яхти. А от прискорення краще описати як неспішне. Вам доведеться зачекати поки чотириступінчаста автоматична коробка передач перейде на наступну швидкість. Що дійсно вирізняє цей автомобіль з-поміж усіх інших, так це його комфорт їзди. На сьогоднішній день, лише пневматична підвіска AIRMATIC зрівняється з базовою підвіскою W123, яка поглинає усі нерівності дороги з такою впевненістю та невимушеністю, що може здатись, що їх взагалі не існує.

Детально про автомобіль

Інтер’єр та екстер’єр

Небагато автомобілів пропонують такий рівень якості. Цим автомобілем на диво легко керувати, при відмінній панорамній видимості та відчутті простору. Загальна вага протестованої моделі становила 1.360 кг, що менше, ніж сучасні моделі Mercedes-Benz A-Class. Звісно, таких сучасних елементів, як: інформаційно-розважальна система, функція сполучення iPod та дисплей на лобовому склі, Ви у даному автомобілю не побачите.

На початку випуску було запропоновано дві форми кузова W123: седан та купе. А у 1977 році компанія створила свій перший універсал, відомий як «T», Tourism і Transport. На сьогоднішній день «Т» - це найбільш затребувана модель, не в останню чергу через свою надійність повсякденної їзди.

Під капотом

Седан Mercedes-Benz W123 запропонує чимало двигунів. Найпотужнішим, серед яких, вважається 2.5-літровим шестициліндровий двигун на 129 кінських сил. До інших силових установок, якими теж можна оснастити цей автомобіль, належать: 2.0-літровий двигун 200 на 94 кінських сил, 2.3-літровий 230 на 109 конячок та 280/280Е з 156 та 177 кінськими силами відповідно. Перелік доступних дизельних двигунів теж немалий: 200D на 55 або 60 кінських сил, 240D на 65 конячок та п’ятициліндровий 300D на 80 кінських сил. Пізніше до вказаного переліку були додані бензиновий 230E та турбодизельний 300D на 125 кінських сил.

Дивлячись на вихідну потужність, стає зрозумілим, що дані двигуни не призначені для гоночних трас, але назвати двигун 280 на шість циліндрів млявим просто не можливо. Хоча потрапляючи у сучасний трафік, 2.0-літровим двигунам може трохи не вистачати швидкості реакції. Натомість, 2.3-літрові двигуни здатні забезпечити компромісом між продуктивністю та економічністю. Цей двигун влаштує і тих водіїв, які планують використовувати W123 для повсякденних поїздок.

Рівень економічності W123 становить приблизно 8.49 л/100км, що є не таким вже і поганим результатом з урахуванням ваги та віку автомобіля. Зрозуміло, що на трасі цей показник покращиться, але водіям, зосередженим на економії, варто перейти на дизельний двигун.

Перейти до оголошень Мерседес В123

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня
Офіційні дилери Mercedes-Benz в Україні