Audi A6, 2007 г.в.
4 250 $
Audi A6, 2007 г.в.
4 250 $
178 755 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 4250)) }} грн
Не растаможен
Возможно, мошенник
Контакты продавца
Узнайте телефон на сайте партнера
Найдено
03.11.2025
ID:
70408303
Информация от владельца
| Объявление от | Автодилер |
| Коробка передач | Ручная / Механика |
| Тип топлива | Дизель |
| Двигатель | 2.7 л |
| Привод | Передний |
| Тип кузова | Универсал |
| Цвет | Синий |
| Мест в салоне | 5 |
| Количество дверей | 5 |
| Дата публикации | 03.11.2025 |
Комментарий продавца
Продам комфортний седан Ауді А6 С6 у стані нового авто. Дуже збережена Ауді. Без найменших нарікань. Сів і поїхав. Авто яке має стан!!! Достатньо приїхати та переконатись самому, косметичним та технічним станом авто на свої роки - будете задоволені 100%!!!
Двигун 2,7 турбо дизель (мільйонник), працює ідеально, без сторонніх звуків абсолютно, турбіна дме дуже міцно. Запускається ідеально, працює рівно, олію не бере, диму немає. Витрата палива приємна. Не горить жодної помилки.
Коробка механіка - 6 ступка, без найменших нарікань. Всі передачи вмикаються, мʼяко , чітко. Кулиса не розбита.
Ходова частина в ідеалі. Їде збито, керованість відмінна. Нічого не стучить, не скрипить зовсім. Повністю нові тормоза. Поставив 100км тому.
Кузов красивий, не гнилий, пороги повністю цілі, гнилі немає. Має дуже гарний вигляд.
Хороша комплектація з преміальною музикою, двозонним кліматом контролем, підігрів сидінь, бортовим комп'ютером, екраном, джойстик повністю робочий, регулювання дзеркал, робочий центральний замок з ключа, функція швидкий запуск, в машині працює кожна кнопочка, титанові диски.
Салон в ідеальнішому стані, не прокурений, не затертий. Стан шкіри видно на фото. Як нова.
Авто дарує емоції від водіння – щоб його зрозуміти – достатньо один раз покататися. Зовнішньо як і на фотографії, збирає погляди.
Хто шукає гідну А6 в гарному стані - дзвоніть /пишіть. Можливий адекватний торг чи обмін.
Комплектация
Безопасность |
|
Состояние |
|
Более выгодно
Отзывы о Audi A6