Chery QQ, 2006 р.в.
Chery QQ, 2006 р.в.

Chery QQ, 2006 р.в.

$ 2 500
2 400
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'EUR', 2500)) }}
101 125 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 2500)) }} грн
Купити в розстрочку
2 603 грн/міс
97 тис.км.
Власник
Староконстянтинів
Можливо, шахрай
Контакти продавця
Ми знайшли це авто на сайті партнера.
Щоб подивитися контакти, перейдіть по кнопці.
Знайдено 24.11.2022
ID авто: 53205487
Дії з оголошенням
Інформація від власника
Коробка передач Ручна / Механіка
Тип палива Бензин
Двигун 0.13 л
Привід Передній
Тип кузова Хетчбек
Колір Сірий
Дата публікації 24.11.2022
Додаткові характеристики

Безпека: Cистема курсової стійкості (ESP) • Подушка безпеки (Airbag) • Сигналізація • Центральний замок

Мультимедія: CD • магнітола • Bluetooth • USB • AUX

Екстер'єр: Галогенні фари

Коментар продавця Chery QQ

Продам авто чері джагі ,в робочому стані сів і поїхав на зимові ризині всі чотири колеса акумулятор новий залитий антіфріз причина продажі потрібні гроші,з документами порядок знятя а бо дорученя,було не значне пошкодженя але майже від римонтоване,авто кожний день на ходу,більш дитвльно по телефону ,пробіг рідний
Дії з оголошенням
Всі відгуки
3.7/5
(203 відгука)
4.8/5

До удивления экономичня 4, 5л100км. Прекрасный обзор и шумопоглощение на уровне.Компактные размеры позволяют легко и быстро маневрировать .По объему продаж в 2008 году компания Chery заняла пятое место в Китае, реализовав 356 тысяч машин. Также автопроизводитель отправил на экспорт 135 тысяч машин, из которых более 133 тысяч - бестселлер продаж, модель Chery QQ.Геометрия посадки, в целом, неплохая, диапазоны регулировок сиденья достаточные, а педальный узел хоть и тесный, но управлять машиной не мешает. С обзорностью тоже проблем нет, хотя расположенные слишком близко зеркала вынуждают крутить головой.В движении старина мягок и нетороплив. Четырехцилиндровый моторчик медленно отсчитывает передачи, засыпая уже на четвертой. Но для города динамики хватает нужно лишь чаще переключаться. К счастью, коробка этому не сопротивляется, и рычаг перемещается легко и четко. А вот крутить рулем нужно осторожно: подвеска мягкая, колея узкая, центр масс высокий... Нет, на ровном месте не опрокинешься, но крены в поворотах неприятные, вязкие. При этом само рулевое управление достаточно прозрачное и легкое.СИДЕТЬ удобно: вместо боковой поддержки обивка двери и плечо попутчикаКУЗОВ от итальянского ателье ItalDesign до сих пор выглядит свежо Есть смысл попробовать, во всяком случае есть соответствие цена-качество.

Екатерина Бухто...
3.2/5

Машина в целом не плохая. Места в салоне достаточно, но есть также и минусы. Если бы "братцы" китайцы имели представление о русской зиме, то наверняка печку сделали помощнее. На заднем сиденье трясет, как на табуретке. Удобно расположена приборная панель, хорошо просматривается и не загораживается рукой во время вождения.

Читати всі відгуки
Купити б/в Chery QQ,
2006 в лізинг.
...
error_outline Некорректное значение
error_outline Некорректное значение
error_outline Некорректное значение
Вартість авто
{{ formatNumber(model.price) }} грн
Початковий внесок
{{ formatNumber(model.prepayment) }} грн
Термін дії договору
{{ formatNumber(model.monthsCount) }} міс.
Щомісячний платіж від лізинг-партнерів:
Ви можете надіслати цю заявку в одну або кілька компаній для отримання кращих лізингових умов
Щомісячний платіж включає:
  • — вартість авто
  • — процентна ставка
  • — реєстрація авто
  • — страхування авто
  • — GPS-трекер
error_outline Введіть, будь ласка, своє ім’я
error_outline Перевірте правильність введення номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
done
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.