Лізинг вживаних авто від AUTOMONEY

AUTOMONEY — сучасний спосіб придбання авто
за допомогою оренди з правом викупу.
Фінансування авто з пробігом за 24 години.
...
AUTOMONEY
AUTOMONEY
AUTOMONEY
Авто від
1998 року
AUTOMONEY
Термін лізингу
від 12 до 60 міс.
AUTOMONEY
Аванс від 15%
AUTOMONEY
Без прив’язки
до курсу
AUTOMONEY
Лояльні до
кредитної історії

Пропонуємо такі послуги:

services
Легкові авто в лізинг
services
Комерційний лізинг
services
С/Г техніка в лізинг
services
Гроші під авто
services
Підбір авто

Замовте консультацію

Некорректное значение
Некорректное значение
Некорректное значение
Некорректное значение
{{ formatNumber($parent.monthlyPayment[partner.id]||0) }} грн/міс
Введіть, будь ласка, своє ім’я
Перевірте правильність введення номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом

Відгуки про AUTOMONEY

Марьяна Нешенко
3 дні тому

Все сподобалось. Рішення прийняли швидко, без всяких заморочок , в телефонному режимі. Вибрали авто і вже через пару днів воно було наше) дякуємо Ірині, за допомогу. Рекомендую ☝️

Опубліковано Google
Жека Панченко
3 дні тому

Всім доброго вечора. Я живу в найкращому місті Кропивницькому. Я довго мріяла про нову машину. Моя мрія здійснилася з допомогою лізинговій компанії*Автомані*. В ній працює дуже професійна і компетентна менеджер Галина. З допомогою її високому професійному рівні, супроводу від вибору машини і в підписання договору все пройшло на вищому рівні. Дуже дякую Галина вам за допомогу. Всім рекомендую компанію Автомані і менеджера Галина. Живіть щас а не потім.

Читати більше
Опубліковано Google
Tatiana Kotenko
3 дні тому

Дякую Леоніду за індивідуальний підхід. Дуже швидко та якісно все оформили. Підібрали найкращий варіант для себе. Працівниця Галина надала всю інформацію та пояснила всі деталі.м. Кропивницький

Опубліковано Google

Про компанію AUTOMONEY

Ми — компанія «AUTOMONEY», яка 5+ років працює на ринку України з іноземним капіталом. Згідно з даними асоціації лізингових компаній входимо в ТОР 3 компанії України за кількістю проданих авто в лізинг.

Переваги лізингу від AUTOMONEY:

 • Рішення протягом години
 • Аванс від 15%
 • Авто від 1998 р.
 • без обмежень по пробігу
 • На термін до 60 місяців
 • Без прив’язки до курсу
 • КАСКО не обов’язково
 • Фінансування під таксі
 • Допомога в підборі авто
Заявка
5+
років на ринку
Заявка
1200+
клієнтів
Заявка
2 800+
профінансованих авто

Часті питання про лізинг

Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код
 • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.