Сплата штрафів ПДР онлайн за декілька хвилин

Відгуки наших користувачів

...

2 июля оплатил штраф, но не приходило уведомление о погашении. Через 2 дня все пришло, спасибо. Нужно исправить ситуацию с автоматизацией уведомлений, а так все норм работает

...

Оплачивал здесь штраф за нарушение, все ок, штраф перешел в раздел оплаченных. больше писем не приходило

...

Хороший сервис! Уже забыл как это стоять в очереди в банке для оплаты штрафа! Есть комиссия, но об этом сразу предупреждается

...

Столкнулся с штрафом в 255 грн (с комиссией вышло 275) оплатил через данный сервис, все сработало. Порадовала поддержка - отвечает очень быстро, помогают с вопросами.

...

Идея в создании подобных сервисов оплаты штрафов хорошая, особенно если хочешь оплатить штраф вовремя и не попасть на удвоение. тем более когда тебе выписали штраф и не оставили квитанции! пока все работает хорошо, но лучше не получать штрафы

...

система оплати зрозуміла.оплатила в перший день. виручає, якщо проживаєш не за місцем прописки. РЕКОМЕНДУЮ.

Введіть, будь ласка, своє ім’я
Напишіть відгук
Залиште оцінку:
Дякуємо за відгук!
Після проходження модерації ваш відгук буде опубліковано.

Часті питання про оплату штрафів на AutoMoto.ua

Адміністративний штраф – це передбачена діючим законодавством санкція за вчинення особою дії або бездіяльності, відповідальність за яку передбачено нормами Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Фіксація порушень правил дорожнього руху та паркування відбувається у автоматичному режимі засобами візуального контролю, про що невідкладно формується в цифровому вигляді постанова про накладення адміністративного штрафу, яка направляється для обробки та виконання відразу після фіксації відповідного правопорушення
Здійснити оплату штрафу ПДР ви можете шляхом фізичного відвідування банківської установи з примірником постанови, або ж онлайн. Проте, при оплаті онлайн через сторонні сервіси, важливо розуміти, що всі витрати, пов’язані з помилкою при введенні реквізитів постанови про накладення штрафу або ж з несвоєчасним надходженням коштів до відповідного рахунку казначейства України, що як наслідок призводить по початку процедури стягнення штрафу у примусовому порядку, повністю лягають на ваші плечі.
Одразу після оплати кошти направляються на рахунок казначейства України відповідного регіону, в залежності від місця вчинення адміністративного правопорушення.
Далі казначейство вивантажує дані про здійснені оплати до бази даних органів національної поліції або інспекції з паркування (даний процес займає від 5 до 10 робочих дні, можливо більше).
Важливо розуміти, що всі платежі вивантажуються з прив’язкою до дати фактичної сплати штрафу.
В подальшому, в базі поліції або інспекції з паркування платіж інтегрується з раніше винесеною постановою. Якщо постанову винесено працівниками національної поліції в електронному вигляді (серії АА та ЕАВ), то після вивантаження до бази даних про оплату, вона автоматично інтегрується з постановою.
У випадку, якщо наявна постанова винесена в паперовому вигляді ( на бланку сурової звітності), то після оплати штрафу дані про неї вносяться до бази даних відповідним працівником національної поліції особисто.
Необхідно розуміти, що в залежності від регіону та інших особливостей, внесення даних до бази в ручному режимі може скласти від кількох днів до місяця і навіть більше.
Проте на сам факт своєчасності оплати штрафу строк її вивантаження до баз даних не впливає.
У випадку несвоєчасної оплати штрафу, його сума подвоюється і органи національної поліції, або ж інспекція з паркування, скеровує постанову про накладення штрафу, як самостійний виконавчий документ, до відповідного відділу державної виконавчої служби України, в залежності від регіону вчинення адміністративного правопорушення.
В порядку примусового виконання постанови про накладення штрафу, передбачено стягнення виконавчого збору у розмірі 10 % від суми штрафу і витрат виконавчого провадження у сумі від 69 (шістдесяти дев’яти) гривень. Державний виконавець в рамках виконавчого провадження уповноважений:
  • арештовувати кошти, розміщені на будь-яких рахунках в банківських установах України, які належать вам;
  • накладати арешт на рухоме та нерухоме майно;
  • вимагати відомості про ваше майно та джерела ваших доходів;
  • звертатись до суду з поданням про обмеження вас у праві виїзду за кордон та вживати інші заходи примусового характеру, передбачені Законом України «Про виконавче провадження».
За умови сплати адміністративного штрафу через Віджет, наша команда максимально залучена до вирішення вашого питання на всіх етапах – від винесення постанови до набуття штрафом статусу остаточно погашеного.
Використовуючи наш Віджет, ви маєте можливість здійснити швидку та зручну оплату вже існуючого штрафу та моніторити наявність нових штрафів за даними про ваш транспортний засіб.
Квитанція про оплату штрафу миттєво відправляється на вашу електронну пошту.
В подальшому така квитанція вважається належним підтверджуючим документом, який засвідчує час та дату здійснення оплати, і виступає гарантом захисту від будь-яких подальших домагань до вас щодо непогашення адміністративного штрафу.
Здійснюючи оплату штрафу за нашого сприяння, ви можете бути впевненими, що факт належної оплати буде прив’язаним саме до часу і дати сплати через наш Віджет, а не до фактичного надходження коштів на рахунок казначейства України, що за технічних причин може займати декілька банківських днів.
Користуючись Віджетом ви приєднуєтесь до когорти людей, які довіряють нашій команді будь-які питання у сфері оплати, контролю та моніторингу адміністративних штрафів.

Сайт оплати і перевірки штрафів ПДР дозволяє своєчасно відстежувати, контролювати і сплачувати адміністративні штрафи за порушення правил дорожнього руху, перевірити штрафи за перевищення швидкості та неправильного паркування транспортних засобів, зафіксованих в автоматичному режимі.
Використання віджету дозволяє не тільки зменшити розмір оплати на погашення штрафу ПДР, за умови своєчасного виявлення, а й уникнути ряду неприємних наслідків, пов'язаних з процедурою примусового стягнення адміністративного штрафу органами державної виконавчої служби України.
Отримайте можливість не тільки економити кошти за умови своєчасного погашення вже існуючих штрафів онлайн, а й моніторити появу нових, зафіксованих в автоматичному режимі, через Віджет в режимі реального часу.

Яка користь Віджету для його користувачів?

Законодавством України за вчинення адміністративних правопорушень, в тому числі зафіксованих в автоматичному режимі, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафних санкцій. Своєчасно виявлений і оплачений адміністративний штраф за допомогою нашого віджета дозволяє сплатити його зі знижкою 50% (згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, адміністративний штраф не сплачений протягом 10 банківських днів підлягає подвоєння суми і примусового стягнення). Користуючись нашим віджетом, ви будете отримувати повну інформаційну та технічну підтримку на всіх етапах оплати штрафу.
Використання віджету також надає можливість отримати підтверджуючий документ про належної оплати штрафу онлайн, в подальшому позбавить вас від можливого помилкового пред'явлення адміністративного стягнення.

Як скористатися послугами Віджету?

На ресурсі AutoMoto.ua розміщено зручний і високотехнологічний інструмент для оплати і перевірки штрафів ПДР в сфері адміністративних правопорушень. У своєму розпорядженні ви маєте наступний функціонал:
- оплата штрафу ПДР за реквізитами постанови про адміністративне стягнення;
- відстеження актуальних штрафів ПДР за даними про транспортний засіб.
Спочатку виберіть опцію, яка вас цікавить. Введіть дані згідно з вашим запитом: серія та номер постанови для оплати існуючого штрафу, або серію та номер свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу з обов'язковим зазначенням державного номерного знака транспортного засобу. За допомогою зручного та інтуїтивного інтерфейсу віджета виконати поставлені завдання буде дуже просто. Після введення всіх необхідних даних, завершіть процес оплати штрафу зручною банківською картою або скористайтеся оплатою штрафу пдд через Приват24 і отримаєте на електронну пошту квитанцію про здійснення відповідної оплати.

Чому варто користуватися саме нашим Віджетом?

Використання нашого віджета дозволяє перевірити наявність штрафів, сплатити штрафи ПДР онлайн та тим самим уникнути тяганини в чергах в банках і органах національної поліції.
У разі сплати штрафу після закінчення пільгового терміну оплати штрафу ПДР - 10 банківських днів, після винесення постанови про застосування адміністративного стягнення, оплата через наш Віджет стає тільки актуальніше, адже ви не витрачаєте час на очікування в чергах в органах державної виконавчої служби та уникнете заходів примусового стягнення адміністративного штрафу, таких як:

  • арешт банківських рахунків,
  • арешт майна і, як наслідок, подальше додаткове стягнення разом з самим штрафом, ще й суми виконавчого збору з витратами, які стягуються за примусове стягнення адміністративного штрафу в рамках виконавчого провадження.

За умови сплати штрафу ПДР через наш сервіс, ви відразу отримаєте на свою електронну пошту квитанцію, що буде означати гарантію належної оплати, яка буде прив'язана не до дати зарахування коштів на відповідний розрахунковий рахунок казначейства України, а до дати і часу оплати штрафу ПДР через наш Віджет. Адже, незважаючи на технічні особливості оплати через розрахунковий рахунок, процес може займати в окремих випадках кілька банківських днів, проте оплата через Віджет буде вважатися моментом остаточного і безповоротного погашення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення.