Оголошення про продаж Кран / Автокран в Україні

Всього оголошень
Білий Терекс 970, об'ємом двигуна 0 л та пробігом 4 тис. км за 102000 $, фото 1 на Automoto.ua
25.06.2021
102 000 $
2 732 580 грн
Дизель 0 л.
Автомат
4 тис. км
Івано-Франківськ
Автокран марки liebherr ltm 1030/1. В ідеальному стані. 4800мот. Год.

Люди, які бажають досягти позитивних результатів і цінують свій час, зосереджені на використанні якісної і сучасної техніки. Будівництво, монтажні роботи або розвантаження - все це вимагає спеціальних пристроїв, що полегшують діяльність. Саме таким є автокран. По суті, маємо справу з підвидом стрілового крана, оснащеного башенно-стріловим спорядженням. Він пересувається як з вантажем, так і без. Посаджений на стандартне шасі. Діапазон його рухів включає: їзду по прямій, розворот і підняття по схилу до 20о. Перевагами, по відношенню до колег, стали самохідність, відсутність спеціальних пристосувань і монтажу, швидкість і маневреність. Вартість автокрана не з низьких, тому варто заздалегідь визначитися зі спектром майбутніх завдань.

На суд покупця

Складно уявити, але навіть в цій сфері є мода. По-перше, взята тенденція на збільшення висоти і маси. Якщо раніше 16 тонн вважалися значним досягненням, то зараз потрібно більше. Популярністю користуються машини з вантажопідйомністю від 20 тонн. У деяких випадках вага вантажу сягає 50 тонн. Цікавим нюансом є те, що використання спеціальних опор підвищує здатність підняття приблизно на 80%. Нинішні одиниці дотягуються вище своїх попередниць. По-друге, серед знайомих виробників «КС», «МАЗ», «КамАЗ» і «КрАЗ» з'являються іноземці «Kato», «Bumar», «MAN», «Volvo» і «Liebher». І якщо нові екземпляри занадто дорогі, можна розглянути альтернативу. Продаж б/у автокранів в Україні вирішує проблему.

Складові

Основними елементами конструкції стали шасі, робоче спорядження, привід і кабіна. Як основа завжди використовується перевірений часом варіант автомобіля, здатного витримувати потрібне навантаження. Пристроєм, який виконує роботу, є стріла. Вона буває чотирьох типів: телескопічною, гратчастою, баштовою і з гуськом. Машина може бути одно- і багато моторною. Центром управління виступає кабіна. Вона може бути стаціонарною або рухомою. Для захисту оператора передбачена спеціальна решітка.

Кому що?!

Як приклад сайту автокранів Automoto.ua пропонує моделі, що користуються популярністю і мають необхідні технічні властивості. Залежно від виконуваних завдань і можливостей кожна з них має свої переваги і недоліки. Починаючи з хорошого, згадаємо про багатофункціональність. Мобільність і витривалість також стали бонусами. Використовувати кран можна відразу, без підготовки. Що до мінусів, то їх очолює висока вартість. Окремі одиниці не здатні повертатися навколо осі.