Оголошення про продаж підіймач в Україні

Високо зібралися?

Питання стає життєвим, коли мова заходить про підняття вантажу або робітників на якусь висоту. Немає меж людським можливостям, але чи варто витрачати сили, якщо їх можна заощадити. Для переміщення речей і людей на певний рівень існує механізм іменований підйомником. Його основним елементом стала люлька (кабіна, кліть, платформа або візок) де і розміщуються об'єкти, які транспортуються. З огляду на вид «розкриття» розрізняють: ножичні, телескопічні, колінчаті, причіпні і щоглові. Виробництво підйомників входить в сферу інтересів багатьох світових брендів техніки, включаючи «Geme», «JLG», «SkyTrak», «Houlette» і «Iteco». Відбувається на території України і продаж б/у підйомників.

Кожному своє

Призначення підйомника в цілому зрозумыле, однак, з огляду на кількість видів, різниця між ними все ж є. Неоднакові габарити, вантажопідйомність, кут нахилу, комплектація та інші аспекти вказують на те, що використовується ця одиниця може по-різному. Так, ножичні екземпляри застосовується в будівництві, обслуговуванні, машинобудуванні, монтажі та в складських приміщеннях. Конструкція дуже проста: металева платформа на важелях і гідравлічних циліндрах. Її перевагами є невеликі розміри, елементарність служби і мобільність. Бувають вони як стаціонарними, так і пересувними. Максимальна висота обмежується 25 метрами, вага вантажу - 10 тоннами. Телескопічний підйомник перевершує колегу в «дотягуванні», проте поступається в тоннажності. 41 метр звучать солідно, але вага людей, знаходяться в колисці, з інструментом не повинна перевищувати 227 кг. Крім того, цей вид вимагає постійної участі оператора. Належить він до самохідних машин, призначених для виконання таких висотних робіт, як ремонт, реставрація, монтаж та ін. Його бонусами стали точність, можливість горизонтального переміщення і використання всередині і зовні приміщення. Колінчастий вид схожий на попередній, проте має «коліно», за рахунок якого можна працювати під нахилом. Механізм підйому здатний досягати 28 метрів. Призначений для будівництва та обслуговування великих конструкцій. Альтернативою двом попереднім «працівникам» виступає причіпний агрегат. Для його доставки підходить навіть легковий автомобіль. Застосовується він для виконання майже тих же технологічних завдань, що і його побратими. Тим часом, підйомник може похвалитись більшою мобільністю. Висота досягнення становить від 15 до 26 м, навантаження - до 215 кг. Самим статичним є щогловий підйомник. По суті це підвид елеватора, використовуваного при будівництві. До точки призначення він доставляє як матеріали, так і бригади.

Зверніть увагу!

При пошуку помічника, визначте сферу його застосування. В цілому, всі види цієї техніки створені для того щоб піднімати. Але що і кого? Для складського приміщення, господарства або підприємства немає сенсу купувати величезні телескопічні, колінчаті, причіпні екземпляри. Їх недоліком в даному випадку стане розмір. Також, прикиньте вагу майбутніх вантажів, адже зазначені товариші не дуже сильні. А ось ножична одиниця приємно здивує силою. І навпаки, якщо ви плануєте висотні роботи, то метраж повинен бути відповідним.