Daewoo Lanos, 2006 р.в.
$ 2 500
Продано
Daewoo Lanos, 2006 р.в.

Daewoo Lanos, 2006 р.в.

$ 2 500
2 317
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'EUR', 2500)) }}
95 125 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 2500)) }} грн
Купити в розстрочку
2 448 грн/міс
185 тис.км.
Власник
Гадяч
Можливо, шахрай
Продано
Ми знайшли це авто на сайті партнера.
Щоб подивитися контакти, перейдіть по кнопці.
Знайдено 02.01.2023
ID авто: 53732835
Дії з оголошенням
Інформація від власника
Коробка передач Ручна / Механіка
Тип палива Бензин
Двигун 1.5 л
Привід Передній
Тип кузова Седан
Колір Білий
Кількість дверей 4
Дата публікації 02.01.2023
Інформація з бази МВС
Реєстраційний номер
BI4840HC
Марка Daewoo
Модель Lanos
Рік випуску 2006 р.
Колір Білий
Об’єм двигуна 1.5 л.
Тип палива
Бензин
Остання реєстрація
09.07.2021
Основна інформація
за VIN кодом
VIN-код
Y6DTF69Yх6Wхххх24
Пробіг від продавця
185 тис. км
ДТП
Ні
Додаткові характеристики

Стан: Не битий

Коментар продавця Daewoo Lanos

вложений не требует
Дії з оголошенням
Всі відгуки
3.9/5
(615 відгуків)
Таня
3.4/5

Экономичный, надежный, недорогой в обслуживании автомобиль. При умелом вождении реально потребляет меньше бензина, чем заявлено в инструкции - не 10, а 7-9 л/100 км.

Гость
4.5/5

НИ ОДИН АВТОМОБИЛЬ ЗА ЭТИ ДЕНЬГИ НЕ СПОСОБЕН ДАТЬ ТОГО ЧТО ДАЕТ ЛАНОС!!! Комфорт лучше чем у ВАЗа. Запчасти найдете в любом колхозе (стоимость запчастей хорошего качества не будит сильно бить по Вашему карману). Cложность обслуживания такая же как у велосипеда, который был у Вас в детстве. За 10 лет эксплуатации менялось многое. ВСЕ ЗАПЧАСТИ ХОРОШЕГО КАЧЕСТВА - НЕ САМЫЕ ДЕШОВЫЕ: - полностью новая ходовая (амортизаторы масляные, отбойники, рулевые наконечники, шаровые опоры, сайне-блоки, стабилизаторы, иногда опорные и ступичные подшипники) - 2000 грн. меняю на 80-100 тыс. км. - стартер, гениратор и бензонасос 1500 грн. на 250 тыс. км. - ГРМ (весь набор) 350-400 грн. - сцепление 400-500 грн. 150 тыс. км. - хорошая резина (зима 175*70 13 шипованая ханкук - 2400 грн. (1 раз за 3 года), лето 175*70 13 мишелин - 2200 грн. (1 раз за 3 года)) - ГБО безпроблемно работает около 200 тыс. км (цена вопроса новый редуктор 500 грн). ГЛАВНОЕ УСЛОВИЕ - не пакупай дешовых запчастей и меняй все в свое время... ЗА 10 ЛЕТ ЭКСПЛУАТАЦИИ НИ РАЗУ НЕ ПОДВЕЛ! ЗА 10 ЛЕТ ЭКСПЛУАТАЦИИ НИ РАЗУ НЕ ПОДВЕЛ!

Читати всі відгуки
Купити б/в Daewoo Lanos,
2006 в лізинг.
...
Некорректное значение
Некорректное значение
Некорректное значение
Вартість авто
{{ formatNumber(model.price) }} грн
Початковий внесок
{{ formatNumber(model.prepayment) }} грн
Термін дії договору
{{ formatNumber(model.monthsCount) }} міс.
Щомісячний платіж від лізинг-партнерів:
Ви можете надіслати цю заявку в одну або кілька компаній для отримання кращих лізингових умов
Щомісячний платіж включає:
  • — вартість авто
  • — процентна ставка
  • — реєстрація авто
  • — страхування авто
  • — GPS-трекер
Введіть, будь ласка, своє ім’я
Перевірте правильність введення номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.
Продано