Daewoo Nexia, 2008 р.в.
$ 2 000
Продано
Daewoo Nexia, 2008 р.в.

Daewoo Nexia, 2008 р.в.

$ 2 000
1 854
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'EUR', 2000)) }}
76 100 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 2000)) }} грн
Купити в розстрочку
1 959 грн/міс
134 тис.км.
Власник
Переяслав-Хмельницкий
Можливо, шахрай
Продано
Ми знайшли це авто на сайті партнера.
Щоб подивитися контакти, перейдіть по кнопці.
Знайдено 19.12.2022
ID авто: 53532440
Дії з оголошенням
Інформація від власника
Коробка передач Ручна / Механіка
Тип палива Бензин
Двигун 1.5 л
Привід Передній
Тип кузова Седан
Колір Синій
Дата публікації 19.12.2022
Інформація з бази МВС
Реєстраційний номер
BB1927CM
Марка Daewoo
Модель Nexia
Рік випуску 2008 р.
Колір Синій
Об’єм двигуна 1.5 л.
Тип палива
Бензин
Остання реєстрація
02.04.2013
Основна інформація
за VIN кодом
VIN-код
XWB3D32Uх8Aхххх52
Пробіг від продавця
134 тис. км
ДТП
Ні

Коментар продавця Daewoo Nexia

Техническое состояние очень хорошее!пробег родной,газа машина никогда не видела,хорошая зимняя резина на титанах,хорошая музыка,присутствуют небольшие болячки присущие данной моделе!двигатель,коробка,ходовка в идеале!сел и катайся!
Дії з оголошенням
Всі відгуки
3.6/5
(1586 відгуків)
Валерій
3.4/5

Автомобіль купувався в автомагазині. Обкатку та повне обслуговування здійснюю сам. Складні роботи - підшипники ступиці коліс на сервісі (потрібен прес). Бажано вибирати тих майстрів, які спеціалізуються на таких типах машин. Двигун 1,5 інжектор. Простий у обслуговуванні. Масло замінюється згідно з інструкцією через кожні 10000 км, або 6 місяців, бажано при зміні сезону. Масло - полусинтетика ХАДО. Розхід палива відповідає заявленому виробником. Сам проводив експеримент від Києва на Тернополя та назад. Їхав на різних режимах. При швидкості 90-95 км/год розхід склав 6-7 літрів. При швидкості 100-110 розхід - 9-10 літрів. На наших дорогах швидко ламаються передні підшипники. Пружини дуже м'які. Руль розташований низькувато. Шумоізоляція звичайно слабенька. Пічка гріє при великих морозах слабувато. Сильно запотівають бокові та заднє скло. Замки на морозі прихвачує, бризкаю -WD-40. Ручні гальма, на холоді прихвачує задні колодки. Зимою не ставлю на ручник, ставлю на швидкість. Заводиться машина при морозах добре. Була проблема із заливною горловиною, попадала вода в бак. Виявився пробитий патрубок заливки палива. Просто замінив. Як робоча конячка машина себе виправдовує. Підходять запчастини від Lanos, дешевші від узбеків.

Abdurashid Abid...
4.2/5

Сборка автомобиля в среднем уровне так как мне пришлось устранить самому. Но про покупки были и худшие автомбили по качеству сборки. Не хватает системы ABS. и трансмиссии AT Из за шин радиусом 14 дюмов против 13 дюмов подвеска намного жещще по сравнению. Не хавтает шомопоглашающих материалов в дверях, на полу, в потолке салона. Вентилятор воздуха работает шумно про обороте "2" и выше. Наверно изза стыков воздухосборника или изза конструкции. На "оценке качества" в стороке "Приспособленность к российским условиям" отметил оценку 5 потому что средняя и максимальная температура в вашем регионе по среднему и по максимиуму составляет +15 и 20 градусов цельсия так как в маких устовиях автомобиля можно экспулатировать нормально без никакиэ раздражений по моему усмотрению.

Читати всі відгуки
Купити б/в Daewoo Nexia,
2008 в лізинг.
...
Некорректное значение
Некорректное значение
Некорректное значение
Вартість авто
{{ formatNumber(model.price) }} грн
Початковий внесок
{{ formatNumber(model.prepayment) }} грн
Термін дії договору
{{ formatNumber(model.monthsCount) }} міс.
Щомісячний платіж від лізинг-партнерів:
Ви можете надіслати цю заявку в одну або кілька компаній для отримання кращих лізингових умов
Щомісячний платіж включає:
  • — вартість авто
  • — процентна ставка
  • — реєстрація авто
  • — страхування авто
  • — GPS-трекер
Введіть, будь ласка, своє ім’я
Перевірте правильність введення номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.
Продано