Geely CK, 2013 р.в.
$ 3 200
Продано
Geely CK, 2013 р.в.

Geely CK, 2013 р.в.

$ 3 200
2 966
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'EUR', 3200)) }}
121 759 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 3200)) }} грн
Купити в розстрочку
2 932 грн/міс
114 тис.км.
Власник
Чигирин
Можливо, шахрай
Продано
Ми знайшли це авто на сайті партнера.
Щоб подивитися контакти, перейдіть по кнопці.
Знайдено 03.03.2023
ID авто: 54849287
Дії з оголошенням
Інформація від власника
Коробка передач Ручна / Механіка
Тип палива Газ/бензин
Двигун 0.15 л
Привід Передній
Тип кузова Седан
Колір Сірий
Дата публікації 03.03.2023
Інформація з бази МВС
Реєстраційний номер
СА8147ІК
Марка GEELY
Модель CK
Рік випуску 2013 р.
Колір СІРИЙ
Об’єм двигуна 1.498 л.
Вказано власником 0.15
Тип палива
БЕНЗИН АБО ГАЗ
Вказано власником Газ/бензин
Тип транспорту ЛЕГКОВИЙ
Тип кузова СЕДАН
Вантажопід’ємність 1450
Остання реєстрація
19.02.2022
Додаткові характеристики

Безпека: Антиблокувальна система (ABS) • Cистема курсової стійкості (ESP) • Подушка безпеки (Airbag) • Антиблокувальна система коліс (ABD)

Мультимедія: CD • AUX

Інше: Газова установка (ГБО)

Екстер'єр: Галогенні фари

Стан: Гаражне зберігання • Сервісна книжка

Коментар продавця Geely CK

Продам автомобіль в доброму стані стан хороший з нюансів задня арка, а так все працює на відмінно.Торг біля авто.
Дії з оголошенням
Всі відгуки
3.8/5
(147 відгуків)
Петр
4.6/5

Для сомневающихся/выбирающих постараюсь провести прямое сравнение по баллам. Только что продал Матиза, параллельно езжу на дядькином Ланосе. С жигулями сравнивать не буду. Они по сравнению с этой троицей вызывают рвотные рефлексы. Итак, по порядку (цифры - баллы, а не место, чтобы потом суммировать по порядку): - Внешний вид: 1 Матиз 2 Ланос 2 Гелька Гелька красивей спереди, но в целом Ланос гармоничней смотрится, поэтому паритет. - Внутреннее убранство: 2 Матиз 1 Ланос 3 Гелька У Матиза те же материалы, что и у Ланоса, но торпедо и карты красивее и удобней. Приборная панель в Матизе тоже симпатичней. Гелька не обсуждается - все очень красиво, хоть и дубовенько. - Комфорт в салоне: 3 Матиз 2 Ланос 2 Гелька В Матизе, по сравнению с первыми хоть и тесновато, но очень удобная посадка, а посадка-высадка вообще одно удовольствие. У двух других под руль приходится залазить-извиваться, сзади тоже низковато. - Комфорт в пути (город): 3 Матиз 3 Ланос 2 Гелька Джили жесткая на мелких ямках. Речь сейчас идет только о пассажирах, по драйверским ощущениям выигрывает в этой категории Ланос, он тянет лучше и достаточно мягкий. - Комфорт в пути (трасса): 1 Матиз 2 Ланос 3 Гелька Гелька намертво держит дорогу на скорости, идеально рулится. Хорошая обзорность. Ланоссильно качает на волнах и валяет в поворотах. Матиз... медленно, покачиваясь по ветру от фур и просто так, качаясь на волнах... страшно, короче. - Багажник: 1 Матиз 3 Ланос 3 Гелька Тут добавить нечего. - Драйв: 1 Матиз 2 Ланос 3 Гелька У джили самый тяговиты мотор, и самый адекватный. У Ланоса потише, но и повальяжней разгон. Матиз едет - и хорошо. На светофорах раскручиваешь. Авто для города, но жрать начинает именно в городе солидно. Итог: Матиз: 12 баллов Ланос:15 баллов Джили: 18 баллов

никита
3.8/5

Машиною користуюсь вже 4 роки. За цей час серьйозних проблем не було. Але можу підрахувати усі поломки. Полетіли термостат, датчик АВС, підшипник задній, подушка двигуна. Весь час рвуться резинові пильники амортизатора. Вже міняв їх 2 раза і знов треба міняти. Самі аморти - ззаду все ОК. Спереду поміняв на 45000 один і він вже потік, другий потіє. Також замінив ВВ провода весь комплект. Резинові прокладочки стоєк стабілізатора (коштують копійки) міняв кілька разів. Весною здохла магнітола. Проблема - неякісні запчастини. (купив в магазині провода таке фуфло, що навіть до свічки не дістає). Хоча самі запчастини не дорогі. Більше викидаєш за роботу. Думаю за свої гроші (купляв її за 42000 грн.) машина цілком адекватна. Все одно нічого краще за ці кошти не купити. Жере за містом 7 л. по місту 8-9 л.

Читати всі відгуки
Купити б/в Geely CK,
2013 в лізинг.
...
Некорректное значение
Некорректное значение
Некорректное значение
Вартість авто
{{ formatNumber(model.price) }} грн
Початковий внесок
{{ formatNumber(model.prepayment) }} грн
Термін дії договору
{{ formatNumber(model.monthsCount) }} міс.
Щомісячний платіж від лізинг-партнерів:
Ви можете надіслати цю заявку в одну або кілька компаній для отримання кращих лізингових умов
Щомісячний платіж включає:
  • — вартість авто
  • — процентна ставка
  • — реєстрація авто
  • — страхування авто
  • — GPS-трекер
Введіть, будь ласка, своє ім’я
Перевірте правильність введення номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.
Продано