Hyundai Grandeur, 2018 г.в.
$ 19 700
Продано
Hyundai Grandeur, 2018 г.в.

Hyundai Grandeur, 2018 р.в.

$ 19 700
18 183
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'EUR', 19700)) }}
738 355 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 19700)) }} грн
Купить в рассрочку
17 778 грн/мес
1 тис.км.
Владелец
Івано-Франківськ
Возможно, мошенник
Продано
Мы нашли это авто на сайте партнера.
Чтобы посмотреть контакты, перейдите по кнопке.
Найдено 21.02.2023
ID авто: 54669680
Действия с объявлением
Информация от владельца
Коробка передач Автомат
Тип топлива Інше
Двигатель 3 л
Привод Передній
Тип кузова Седан
Цвет Чорний
Дата публікації 21.02.2023

Комментарий продавца Hyundai Grandeur

Продається Hyundai Grandeur 2018 рокувипуску Мотор - 3.0 Газ Авто пригнане з Кореї Економне ,надійне та комфортне
Действия с объявлением
Все отзывы
4.7/5
(69 отзывов)
Игорь Е.
3.6/5

Езжу на Grandeur почти год с начала 2008 г. пробег на сегодня 27 500. До этого был NF, сменой авто, в принципе, доволен, хотя ожидал более комфортной езды (шумновато в салоне), недостаточно приемиста (для меня лично), неважный обзор кому как не знаю, но мне стойки передние мешают, а пассажир на переднем сиденьи закрывает обзор через внутренне зеркало заднего правого стекла, уже побывал в ДТП, грузовик рапорол на моем авто заднее крыло, мужики - это не металл, фольга какая-то, при солидном ударе сбоку, даже не знаю что будет с теми кто на заднем сиденьи. Хотя при цене меньше 1 млн. руб. - наивно ожидать, что машина будет безупречна. Наибольшим плюсом этой машины считаю тормоза, очень удобные (лично для моих 130 кг.) сидения и высота потолков и, вообще, просторныйц салон. Но все равно это лучшее за эти деньги.

Александр Астаф...
5/5

грандиозный авто очень просторный салон, недорогое обслуживание

Читать все отзывы
Как мы тестировали…
Обзор тест-драйва: Hyundai Grandeur 2016
Hyundai Grandeur

Автомобиль Hyundai Grandeur — классический седан бизнес класса от Hyundai Motor. Выпуск автомобиля начался в 1986 году. На данный момент представлено пять поколений. Несмотря на несколько десятков лет за плечами, он не теряет своей актуальности...

Читать как мы тестировали Хендай Грандер
Купить б/у Hyundai Grandeur,
2018 г. в лизинг
...
Некорректное значение
Некорректное значение
Некорректное значение
Стоимость авто
{{ formatNumber(model.price) }} грн
Первоначальный взнос
{{ formatNumber(model.prepayment) }} грн
Срок договора
{{ formatNumber(model.monthsCount) }} мес.
Ежемесячный платеж от лизинг-партнеров:
Вы можете отправить эту заявку в одну, или несколько компаний для получения лучших лизинговых условий
Ежемесячный платеж включает:
  • — стоимость авто
  • — процентная ставка
  • — регистрация авто
  • — страхование авто
  • — GPS-трекер
Укажите, пожалуйста, свое имя
Проверьте правильность ввода номера
Спасибо за заявку!
Менеджер перезвонит вам в ближайшее время
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.
Продано