ВАЗ 21099, 2009 р.в.
$ 2 800
Продано
ВАЗ 21099, 2009 р.в.

ВАЗ 21099, 2009 р.в.

$ 2 800
2 665
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'EUR', 2800)) }}
99 539 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 2800)) }} грн
Купити в розстрочку
2 562 грн/міс
142 тис.км.
Власник
Тернопіль
Можливо, шахрай
Продано
Ми знайшли це авто на сайті партнера.
Щоб подивитися контакти, перейдіть по кнопці.
Знайдено 23.06.2022
ID авто: 50786749
Дії з оголошенням
Інформація від власника
Коробка передач Ручна / Механіка
Тип палива Газ/бензин
Двигун 1.6 л
Привід Передній
Тип кузова Седан
Колір Чорний
Дата публікації 23.06.2022
Інформація з бази МВС
Реєстраційний номер
ВО7134ВА
Марка ВАЗ 210994-20
Вказано власником ВАЗ
Модель 210994-20
Вказано власником 21099
Рік випуску 2009 р.
Колір ЧОРНИЙ
Об’єм двигуна 1.596 л.
Тип палива
БЕНЗИН АБО ГАЗ
Вказано власником Газ/бензин
Тип транспорту ЛЕГКОВИЙ
Тип кузова СЕДАН-B
Вантажопід’ємність 1395
Остання реєстрація
19.06.2018
Додаткові характеристики

Безпека: Сигналізація • Центральний замок

Мультимедія: CD • магнітола • USB

Інше: Газова установка (ГБО)

Коментар продавця ВАЗ 21099

Продаю автомобіль ВАЗ 21099! 2009р.в. автомобіль на впевненому ходу! Мотор 1,6 інжектор! Машинка набирає швидкість дуже добре! Можливий торг! Продаж в зв'язку з покупкою більш сімейного автомобіля! Газ 4 покоління!
Дії з оголошенням
Всі відгуки
3.3/5
(470 відгуків)
костя
3.4/5

За полтора года наездил 15 тыс.км, за это время на 2тыс. поменял термостат (стоимость 160 грн. с работой), на 2тыс. и 10 тыс. поменял масло и фильтр, на 10 тыс. поменял масло в коробке передач. Заправляю 92-ым, хотя до 5тыс.пробега заправлял 95-ым. Расход по трассе составляет около 6 л, по городу 8-9л. Благодаря большому клиренсу машиной можно смело выехать и в лес и на рыбалку. Дорогу держит нормально, хотя после 140 ехать становиться страшно, да и расход резко возрастает, ее оптимальная скорость на трассе 110-120 км/час. Машиной доволен, хотя всегда надо стремиться к лучшему.

chis-s
3.5/5

Автомобиль может быть использован как рабочая недорогая лошадка для поездок, как на работу, так и на уикенд. Достаточно надежен даже в сравнении с более новыми отечественными автомобилями. В случае непредвиденного отказа сервис представлен широко: от гаражного "дяди Васи" до фирменных автоцентров. Так что ехать можно смело туда, где этот сервис присутствует. На худой конец можно смело и самому водителю разобраться и устранить неисправность.Конечно, уровень комфорта и безопасности уступает всем иномаркам. Но наш автопром не спешит внедрять airbag, ABS и прочие навороты в стандартные комплектации отечественных автомобилей.Зато можно смело утверждать, что в эксплуатации это самый дешевый автомобиль в мире. С запчастями проблем не будет еще много лет.

Читати всі відгуки
Купить б/у ВАЗ 21099,
2009 г. в лизинг
...
error_outline Некорректное значение
error_outline Некорректное значение
error_outline Некорректное значение
Вартість авто
{{ formatNumber(model.price) }} грн
Первоначальный взнос
{{ formatNumber(model.prepayment) }} грн
Термін дії договору
{{ formatNumber(model.monthsCount) }} міс.
Ежемесячный платеж от лизинг-партнеров:
Вы можете отправить эту заявку в одну, или несколько компаний для получения лучших лизинговых условий
Ежемесячный платеж включает:
  • — стоимость авто
  • — процентная ставка
  • — регистрация авто
  • — страхование авто
  • — GPS-трекер
error_outline Введіть, будь ласка, своє ім’я
error_outline Проверьте правильность ввода номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
done
Частые вопросы о лизинге на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.
Продано