ВАЗ 2170, 2007 р.в.
ВАЗ 2170, 2007 р.в.

ВАЗ 2170, 2007 р.в.

$ 3 400
3 427
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'EUR', 3400)) }}
139 740 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 3400)) }} грн
Купити в розстрочку
3 597 грн/міс
245 тис.км.
Власник
Козятин
Можливо, шахрай
Контакти продавця
Ми знайшли це авто на сайті партнера.
Щоб подивитися контакти, перейдіть по кнопці.
Знайдено 27.09.2022
ID авто: 52319166
Дії з оголошенням
Інформація від власника
Коробка передач Ручна / Механіка
Тип палива Газ/бензин
Двигун 1.6 л
Привід Передній
Тип кузова Седан
Колір Чорний
Кількість дверей 4
Дата публікації 27.09.2022
Інформація з бази МВС
Реєстраційний номер
AM1350EI
Марка Ваз
Модель 21703
Вказано власником 2170
Рік випуску 2007 р.
Колір Чорний
Об’єм двигуна 1.6 л.
Тип палива
Бензин або газ
Вказано власником Газ/бензин
Остання реєстрація
31.07.2020
Основна інформація
за VIN кодом
VIN-код
XTA21703х80хххх27
Пробіг від продавця
245 тис. км
ДТП
Ні

Коментар продавця ВАЗ 2170

Продам автомобиль ВАЗ 2170 2007 года выпуска, с мотором 1,6 16кл. Машина в очень хорошем состоянии, лкп без вопросов, по технике все в отличном состоянии, ничего не гремит и не стучит, мотор и коробка работают без нареканий. Салон в хорошем состоянии, не затерт, все работает, недавно делалась химчистка. Установлено ГБО 4поколения, работает также хорошо, вписано в тех паспорт, баллон вместо запаски (таблетка), расход газа по городу около 10-11 литров. По документам проблем нет, в дтп участия машина не принимала. Недавно сделано ТО, заменены масла и фильтра, после ТО машина проехала менее 1000км на данный момент. Также дополнительно установлен фаркоп. По всем вопросам звоните пишите, есть дополнительные фото и видео машины.
Дії з оголошенням
Всі відгуки
3.8/5
(351 відгук)
4.8/5

У меня Приора с декабря 2007 года, ни одной поломки, минусов не вижу, если только: при полном загрузе задняя часть слишком проседает, а людям большого роста возможно будет мало места на передних сиденьях (но это мелочи - примеряйте к себе - точно понравиться). Пересев с жигулей "семёрки" на Приору разница более чем ощутимая. До сих пор стоит летняя резина, машина ни разу не завязла. На трассе при постоянной скорости малый расход топлива - можно сэкономить. Не обращайте внимания на дураков которые ругают Приору, есть люди которые как бы не садились, но в водители не годятся... Покупайте, не пожалеете

Анна!
5/5

Привет! Очень люблю это авто. Качество соответствует отечественному производителю (ни больше-ни меньше). Ничего в нем удивительного нет. НО!!! За тот год, когда я ездил на нем, он ни разу меня не подвел! Даже зимой, когда все с утра замерзали, я всегда заводился ( не скрою, не с пол оборота, но ВСЕГДА!!!). Летом в пробках, в жару, никогда не перегревался. Мотор не глохнет, сцепление мягкое, на трассе ведет себя отлично (была возможность испытать, ездил в Самару, аэропорт), с шумоизоляцией все в порядке, сильно не гремит. Итак, я ни разу не пожалел о приобретении именно этого автомобиля. Даже очень странно, что вазовское авто и с таким отзывам, но на самом деле это так!

Читати всі відгуки
Купити б/в ВАЗ 2170,
2007 в лізинг.
...
error_outline Некорректное значение
error_outline Некорректное значение
error_outline Некорректное значение
Вартість авто
{{ formatNumber(model.price) }} грн
Початковий внесок
{{ formatNumber(model.prepayment) }} грн
Термін дії договору
{{ formatNumber(model.monthsCount) }} міс.
Щомісячний платіж від лізинг-партнерів:
Ви можете надіслати цю заявку в одну або кілька компаній для отримання кращих лізингових умов
Щомісячний платіж включає:
  • — вартість авто
  • — процентна ставка
  • — реєстрація авто
  • — страхування авто
  • — GPS-трекер
error_outline Введіть, будь ласка, своє ім’я
error_outline Проверьте правильность ввода номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
done
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.