У Детройті назвали найкращі автомобілі 2016
Стали відомі переможці конкурсу «Північноамериканський автомобіль / позашляховик року» - North American Car and Truck / Utility of the Year. Відповідне рішення було оголошено журі конкурсу на Міжнародному автосалоні в Детройті.
Переможцем серед легкових автомобілів був визнаний Honda Civic, який повторив успіх 2006 року. Японському автомобілю у фіналі вдалося обійти седан Chevrolet Malibu і родстер Mazda MX-5 Miata. Найкращим позашляховиком був визнаний Volvo XC90.
У фіналі конкуренцію йому склали Honda Pilot і Nissan Titan XD.
У свою чергу, фіналісти були визначені на підставі шортлист, що складається з 10 автомобілів і 12 позашляховиків, за які проголосувало журі з 57 автомобільних журналістів. У 2016 році премія NACTOY вручається в 23 разів.
Переможці NACTOY попередніх років:
2 014 - Volkswagen Golf і Ford F-150
2 013 - Cadillac ATS і RAM 1 500
2012 - Hyundai Elantra і Range Rover Evoque
Читайте також:
До 2018 року машини Tesla можна буде «покликати» до себе звідки завгодно
451 пропозицій продати або купити Honda Civic в Києві і Україні. Шукаємо на 100 автомобільних сайтах - Automoto.ua


Популярні новини
-
Димлять вентиляційні отвори авто: 5 причин23.01.2023
-
Як скинути коди помилок без сканера?26.01.2023
-