Автосалон Автотрейдинг-Винница

Про автосалон
Про автосалон Автотрейдинг-Винница
Підприємство «Автотрейдінг-Вінниця» входить в «Автотрейдінг Атолл груп» - керуючу компанію автомобільного субхолдингу, основними напрямками діяльності якого є дистрибуція і післяпродажне обслуговуванн...

Підприємство «Автотрейдінг-Вінниця» входить в «Автотрейдінг Атолл груп» - керуючу компанію автомобільного субхолдингу, основними напрямками діяльності якого є дистрибуція і післяпродажне обслуговування автомобілів провідних автомобільних марок VW Group (Skoda, Seat, VW), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson ®.

Компанія «Автотрейдінг-Вінниця» Шкода у Вінниці

«Автотрейдінг Атолл груп» є одним з підприємств Групи компаній Атолл Холдинг, яка входить до трійки гравців українського автомобільного ринку.

"Автотрейдінг-Вінниця" надає послуги з гарантійного та сервісного обслуговування автомобілів на сертифікованій станції технічного обслуговування, укомплектованої сучасним обладнанням. Колектив СТО пройшов спеціальну підготовку і навчання для виконання ремонтних і сервісних робіт будь-якої складності.

Крім цього, покупцям надається цілий спектр додаткових послуг - кредит, лізинг, страхування, тест-драйв, встановлення додаткового обладнання та тюнінг. Крім того, "Автотрейдінг-Вінниця" має можливість надати покупцеві вибір з більш 1000 автомобілів на складах по всій Україні, а також можливість замовлення індивідуальної комплектації автомобіля відповідно до особистих переваг покупців.