Оголошення про продаж Сеат Inca в Україні - Сторінка 3

Всього оголошень
Сеат Inca, об'ємом двигуна 1.9 л та пробігом 400 тис. км за 1700 $, фото 1 на Automoto.ua
З VIN-кодом
03.11.2025
1 700 $
76 364 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 1700)) }} грн
Дизель 1.9 л.
Ручна / Механіка
400 тис. км
Херсон
Вітаю продам свое авто в гарному стані • Один власник с 2005 року в Україні • авто доглянуто все обслуженно • Веду свій Ютуб канал там все п...
Білий Сеат Inca, об'ємом двигуна 1.4 л та пробігом 250 тис. км за 910 $, фото 1 на Automoto.ua
З VIN-кодом
21.12.2025
910 $
40 877 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 910)) }} грн
Газ/бензин 1.4 л.
Ручна / Механіка
250 тис. км
Краматорськ
Перевірено за номером по базі МВС
AX7259KK
Срочно недорого продам хорошего трудягу на полном ходу новая резина новый АКБ мотор после капитального ремонта коробка передач без проблем х...
Зелений Сеат Inca, об'ємом двигуна 1.9 л та пробігом 0 тис. км за 1500 $, фото 1 на Automoto.ua
З VIN-кодом
02.02.2026
1 500 $
67 350 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 1500)) }} грн
Дизель 1.9 л.
Ручна / Механіка
0 тис. км
Рівне
Перевірено за номером по базі МВС
HK0651AB
Авто на ходу, простий дизель, ремені ролики замінені, розхід 5/100 км, переоформлення будь яке. Зимово гума хороша, файна музика, ще встанов...
Сеат Inca, об'ємом двигуна 1.4 л та пробігом 202 тис. км за 1500 $, фото 1 на Automoto.ua
З VIN-кодом
09.07.2025
1 500 $
67 380 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 1500)) }} грн
Газ/бензин 1.4 л.
Ручна / Механіка
202 тис. км
Суми
Продам СЕАТ ІНКА(КАДІК-2)--2002р.бензин 1,4(газ вписаний в техпаспорт)В робочому стані,пасажир,віддам недорого
Сеат Inca, об'ємом двигуна 1.9 л та пробігом 318 тис. км за 3300 $, фото 1 на Automoto.ua
З VIN-кодом
13.01.2026
3 300 $
148 236 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 3300)) }} грн
Дизель 1.9 л.
Ручна / Механіка
318 тис. км
Глухів
описание отсутствует

Марки авто по країнам

Усі відгуки
4.3/5
(12 відгуків)
Роман
4.6/5

Взяв ніби стареньке авто, а воно їздить і їздить, перевозить і перевозить різні вантажі, пасажирів. В нього влазить все, що завгодно! Пального ніби й не треба йому. Дуже радий, що взяв інку. Вибирав спочатку кенго, але з 5-х спробуваних ні одне не їхало по-людськи, ніби ти окремо, педалі окремо, а машина сама по собі. А сів в інку, вона як інжекторна динамічна, слухняна і така зібрана, компактна і в той же час вмістима, більше, ніж кенго, партнер, комбо. В ній відчувіається фольксвагенська впевненість, надіність, грунтовність. В обслуговуванні як гольф, проста, та й запчастини гольфовські, пасатовські їй підходять. Вона ж бо по факту й є фольксваген, кадді-2. І це зовсім не те що кадді-3, який вже дорогий в обслуговуванні. Взагалі, це дуже вдала модель й шкода, що більше не випускається, як гольф-2. Їздить в будь-яку погоду, по будь-який дорозі, Сніг, лід, вона дуже стійка, впевнено тримає трасу, круті повороти та все інше. І без ніяких компьютерів, ABS, ASC і що там ще... Заводиться з "півоберту" при мінус 20 (звичайно, при доброму акумуляторі). Мінусів ніби й немає. Хіба що замки дверей. Там якась тяга при морозі може запотіти і примерзнути і ручка двері ходить вхолосту. При прогріванні авто - починає працювати. Зранку відкриєш - заводиш, грієш, але не захлопуй зразу дверцю, поки зчищаєш сніг з авта, потім сідаєш, їдеш, поки приїдеш на місце - вже прогріється. Та, гріється дизель досить довго.

Назар
5/5

Машина без відказу, придбав і жодного дня не пошкодував!!! Грузив на 500 кг., навіть не відчула машина того вантажу, економний, простий, витривалість просто суперова а найголовніше в наш не легкий час це ремонт, який коштує реально копійки в порівнянні з такого типами машинами.Для малого бізнесу ця машина просто крута і економна, дійсно заробляє кошти а не витягує останні. За весь час змінив лише ремні, фільтра. РЕКОМЕНДУЮ, особливо тим. хто хоче заробляти гроші машиною, а не витрачати постійно на ремонти, враховуючи наші дороги. Супер, дуже задоволений!

Читати всі відгуки