Огляд тест-драйву: Audi RS6

Добавлено: 25.07.2016
(4.6)
Автомобіль має сучасний та стильний екстер’єр
Вишуканий салон забезпечить максимальним комфортом
Хороша базова комплектація
Наявність потужних двигунів
Універсал має просто неймовірні показники прискорення
Авто дуже приємне у керуванні
Хороші гальмівні показники
Наявні режими можуть забезпечити як спортивними відчуттями, так і абсолютним комфортом
При переході на динамічний режим, у салоні відчуваються нерівності дороги
Дороговартісний автомобіль

На даний момент компанією Audi представлено вже три покоління автомобіля RS 6. Вперше широкий загал познайомився з ним ще у далекому 2002 році. Тоді він виглядав як амбіційний седан з потужним двигуном, який дозволяв досягати відмітки 100 км/год за 4.6 секунд. Друге покоління побачило світ у 2007 році, отримавши індекс С6. Силовий агрегат помітно збільшився, що дозволило седану від Audi продемонструвати ще кращий результат при розгоні до сотні, а саме 4.5 секунд. Останнє покоління з індексом С7, виробництво та продаж якого розпочались у 2013 році, отримало кузов універсал та вразило шанувальників прискоренням за 3.9 секунди. Хороші показники старту не єдине, чим може привабити даний автомобіль. Розробники постарались на славу і явили світу сучасний, стильний та потужний транспортний засіб, якщо його можна так назвати. Адже, лише поглянувши на новий Audi RS 6, його можна сміливо віднести до витворів мистецтва. Кожне із дев’яти запропонованих кольорових рішень вигідно вирізняє спортивний універсал з поміж інших автомобілів. Потенційного покупця очікує довершеність та вишуканість, гарантовані відомим брендом Audi. Сучасний представник сімейства RS 6 може похвалитись передніми і задніми подільниками з вуглецевого волокна, затемненим салоном та колесами. Ці та багато інших елементів оснащення гарантують увагу Вашому автомобілю.  

Audi RS6 null

Б/в авто

$18 305 - $142 235

Враження від їзди

98%

автовласників знову куплять це авто!

  • 96% Дорожні тести
  • 68 % Надійність
  • 98 % Задоволеність водіїв

Кожного разу, як Ви натискатимете на червону кнопку запалення, двигун вітатиме Вас оксамитовим урчанням. Для отримання максимального задоволення від їзди, варто перейти на динамічний режим. Зробивши це, Ви відчуєте, що підвіска стала більш пружною, а прийомистість підвищилась. Автомобіль є дуже чутливим, тому Вам не доведеться докладати багато зусиль при управлінні чи гальмуванні. Масивні вуглецево-керамічні гальма зупинять автомобіль майже миттєво. Загалом, гальмування відбувається приблизно за той же час, що і прискорення. А саме прискорення, навіть при коротких дистанціях, межує з якоюсь надзвуковою швидкістю. Кузов у версії універсал ніби натякає на спортивну їзду, яка скоріше підійшла б для гоночної траси, а не повсякденних вулиць. Ще однією безумовною перевагою даного автомобіля є і те, що при необхідності, режим «Audi Drive» перетворить RS 6 на комфортабельний, приємний автомобіль для розміреної подорожі. У будь-якому випадку Вам варто залишити межі міста та випустити RS 6 на відкриту трасу. Першим, що Ви помітите, стане дивовижний зворотній зв’язок від підвіски. Такого ефекту можна було б очікувати від повноцінного гоночного автомобіля, але не від універсалу. Позитивні враження псують хіба що наявні нерівності дороги, які нажаль будуть відчуватись. Але при бажанні можна перемкнути підвіску у режим авто. Автомобіль Audi RS 6 - це не універсал, а справжній гоночний автомобіль, в іншому випадку не можливо пояснити наявність таких потужних підвіски, двигуна та гальм.   

Детально про автомобіль Audi RS 6

Інтер’єр

Салон Audi RS 6 відповідає параметрам довершеності. Увагу біло приділено найдрібнішому шву. Як і очікувалось від автомобіля такого рівня, майже скрізь у салоні зустрічається вуглецеве волокно. Сидіння забезпечують максимальну підтримку. RS 6 має шкіряний інтер’єр та дуже приємні на дотик матеріали оздоблення. Він запропонує чимало простору, тому п’ятеро людей зможуть зручно розміститись. Загалом, RS 6 належить до зовсім іншої категорії автомобілів, яка втілює параметри автомобільної вишуканості.    

Базова комплектація

До бази усіх моделей входять: автоматичний клімат-контроль, сучасна аудіо система BOSE, жорстка спортивна підвіска, 18-дюймові литі диски коліс, система антиблокувальних гальм та система розподілу гальмівних зусиль.

Під капотом

Кожне наступне покоління автомобілів RS 6 оснащалось новим двигуном та коробкою передач. Перші представники даної родини мали 4.2-літровий двигун V8 з подвійним турбонаддувом та 450 кінськими силами потужності. Компанію йому складала п’ятиступінчаста автоматична коробка передач. Таке поєднання забезпечувало 4.6 секунди при розгоні на 100 км/год. Автомобілі другого покоління оснащались бензиновим 5.0-літровим двигуном V8 на 580 кінських сил. Компонувався він шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Прискорення у такому випадку відбувалось за 4.5 секунд. Для останнього покоління було представлено новий 4.0-літровий двигун V8 на 560 кінських сил з двома турбокомпресорами. Доповнивши його восьмиступінчастою автоматичною коробкою, компанія Audi досягла показника у 3.9 секунд. Передбачено наявність механічного перемикання передач з функцією Tiptrinic. Крім того, коробка передач має ще і таку функцію, як «hill detection», яка виявляє зміни дорожнього покриття та обирає відповідну швидкість. Так як Audi RS 6 демонструє явні спортивні характеристики, то наявність приводу на чотири колеса цілком зрозуміла.

 

Перейти до оголошень Ауді РС6

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня
Офіційні дилери Audi в Україні