BMW 523, 2005 р.в.
$ 6 900
Продано
BMW 523, 2005 р.в.

BMW 523, 2005 р.в.

$ 6 900
7 024
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'EUR', 6900)) }}
285 108 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 6900)) }} грн
Купити в розстрочку
7 338 грн/міс
270 тис.км.
Власник
Сарни
Можливо, шахрай
Продано
Ми знайшли це авто на сайті партнера.
Щоб подивитися контакти, перейдіть по кнопці.
Знайдено 15.09.2022
ID авто: 52137768
Дії з оголошенням
Інформація від власника
Коробка передач Автомат
Тип палива Бензин
Двигун 2.5 л
Привід Задній
Тип кузова Седан
Колір Сірий
Дата публікації 15.09.2022
Інформація з бази МВС
Реєстраційний номер
BK4757HT
Марка Bmw
Модель 523i
Вказано власником 523
Рік випуску 2005 р.
Колір Сірий
Об’єм двигуна 2.5 л.
Тип палива
Бензин
Остання реєстрація
06.05.2022
Основна інформація
за VIN кодом
VIN-код
WBANE310х0Bхххх80
Пробіг від продавця
270 тис. км
Додаткові характеристики

Стан: Не битий

Коментар продавця BMW 523

Авто в идеальном состоянии на свой век, свежепригнанный из Германии, технически как новая машина, все в очень сохранившемся состоянии, высокий комфорт.легкая косметика, ни один болт не крученый, мотор немытый из Европы без потеков, технически мотор коробка подвеска идеально заменено масло, фильтра, заправленная клима в Германии 6 тыс назад, присутствуют все сервисы, родной пробег.Машинка заслуживает внимания.
Дії з оголошенням
Всі відгуки
4.7/5
(21 відгук)
blastman
5/5

Приобрел себе месяц назад бемку тридцать девятую в седане 523i 1996 года выпуска, m52b25 однованосный мотор... эх сказка на пятиступенчатой автоматической коробке автомат! Сев в данный автомобиль, первым делом обращаешь внимание на запах салона и качество отделки далеких 90-х баварского автомпрома. Так больше не делают -- именно эта фраза применима почти к каждому узлу БМВ е39. Но при всей при этой лирике не нужно забывать, бэхи любят денюжку и своевременность обслуживания и систематичность. К китайским аналогам даже не стоит обращаться, не "экономьте". К, примеру, датчики ABS, если не оригинал, то умные "мозги" этой машины будут отрицать. Это будет влиять на езду, на разгон и прочее. Пришло время менять топливный насос -- снял заднюю сидуху, достал -- и вот он двадцатилетний насос (помните ранее -- Так больше не делают). АКБ 90 А также оказался оригинал бмв, возраст АКБ утверждать не буду, но мне кажется, что и ему более 10 лет...

Вадим
5/5

Идеальная классика от BMW))) Авто хорошое по всем характеристикам, ходовая, салон, комфорт, езда. При нормальной и своевременной замене расходников не заставит владельцев влетать в копейку..

Читати всі відгуки
Як ми тестували…
Огляд тест-драйву: BMW 523
BMW 523

Вперше поглянувши на BMW 523, можливо Ви і не помітите нічого особливого, але точно не залишитесь байдужими до якості та стриманої вишуканості цього німецького автомобіля. Це досить типовий седан середнього класу з вкрай прийнятними показниками проду...

Читати як ми тестували БМВ 523
Купити б/в BMW 523,
2005 в лізинг.
...
error_outline Некорректное значение
error_outline Некорректное значение
error_outline Некорректное значение
Вартість авто
{{ formatNumber(model.price) }} грн
Початковий внесок
{{ formatNumber(model.prepayment) }} грн
Термін дії договору
{{ formatNumber(model.monthsCount) }} міс.
Щомісячний платіж від лізинг-партнерів:
Ви можете надіслати цю заявку в одну або кілька компаній для отримання кращих лізингових умов
Щомісячний платіж включає:
  • — вартість авто
  • — процентна ставка
  • — реєстрація авто
  • — страхування авто
  • — GPS-трекер
error_outline Введіть, будь ласка, своє ім’я
error_outline Проверьте правильность ввода номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
done
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.
Продано