GMC Sierra, 2023 р.в.

GMC Sierra, 2023 р.в.

66 400 $
2 541 128 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 66400)) }} грн
1 870 грн/день
Отримати фінансування
Можливо, шахрай
Контакти продавця
Дізнайтеся телефон на сайті партнера
Знайдено 05.05.2023
ID: 55916434

Інформація від власника

Оголошення від Власник
Коробка передач Автомат
Тип палива Бензин
Двигун 5.3 л
Привід Повний
Тип кузова Пікап
Колір Білий
Дата публікації 05.05.2023

Коментар продавця

Автомобілі зі США Автомобіль знаходиться на страховому аукціоні у США. З моменту виграшу на аукціоні до прибуття в Україну 2 місяці. Обирайте це або аналогічне авто із США з економією більше, аніж 30% від вартості авто в Україні
Відгуки про GMC Sierra
4.9
на основі 8 відгуків
Фото на відгук з оцінкою 5  про авто GMC Sierra 2017 року випуску від автора “Вітас” з текстом: Авто супер..наїздив 100000 за 1.7 року..замінив нижні шарові і тяга..і то планові..дорогу тримає ...
26.07.2021
5.0

Авто супер..наїздив 100000 за 1.7 року..замінив нижні шарові і тяга..і то планові..дорогу тримає ...

Автор: Вітас
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 5  про авто GMC Sierra 2000 року випуску від автора “Гость” з текстом: Когда брал машину знал и был у верен в правильности выбора. 1 для работы 2 для души и загородной ...
01.07.2017
5.0

Когда брал машину знал и был у верен в правильности выбора. 1 для работы 2 для души и загородной ...

Автор: Гость
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 5  про авто GMC Sierra 1999 року випуску від автора “барон фон дер примус бегемот” з текстом: Двигатель VORTEC 5.3L V8Расход по городу на 100 км 21-23 литра, по трассе на 100 км 18- 20 литров...
24.12.2007
5.0

Двигатель VORTEC 5.3L V8Расход по городу на 100 км 21-23 литра, по трассе на 100 км 18- 20 литров...

Автор: барон фон дер п...
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.4  про авто GMC Sierra 2016 року випуску від автора “Пользователь” з текстом: Настоящий американский пикап, с красивым дизайном, мощным двигателем.
20.04.2018
4.4

Настоящий американский пикап, с красивым дизайном, мощным двигателем.

Автор: Пользователь
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 5  про авто GMC Sierra 2000 року випуску від автора “dubrovich olesha” з текстом: Когда брал машину знал и был у верен в правильности выбора. 1 для работы 2 для души и загородной ...
24.01.2012
5.0

Когда брал машину знал и был у верен в правильности выбора. 1 для работы 2 для души и загородной ...

Автор: dubrovich olesh...
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 5  про авто GMC Sierra 1999 року випуску від автора “барон фон дер примус бегемот” з текстом: Двигатель VORTEC 5.3L V8 Расход по городу на 100 км 21-23 литра, по трассе на 100 км 18- 20 литро...
25.12.2007
5.0

Двигатель VORTEC 5.3L V8 Расход по городу на 100 км 21-23 литра, по трассе на 100 км 18- 20 литро...

Автор: барон фон дер п...
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 5  про авто GMC Sierra 2007 року випуску від автора “АННА МИРОШНИЧЕНКО” з текстом: Model year 2008, GMC Sierra Truck 1500,4 door,new body style, Z 71 , 4 X 4, color Stealth Gray (n...
22.11.2007
5.0

Model year 2008, GMC Sierra Truck 1500,4 door,new body style, Z 71 , 4 X 4, color Stealth Gray (n...

Автор: АННА МИРОШНИЧЕН...
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.4  про авто GMC Sierra 2002 року випуску від автора “Сергей” з текстом: Впечатление потрясающее! Из подобных машин был у меня лишь школьный автобус Форд B7M с дизелем V8...
20.11.2007
4.4

Впечатление потрясающее! Из подобных машин был у меня лишь школьный автобус Форд B7M с дизелем V8...

Автор: Сергей
Дивитися весь відгук
Купити б/в GMC Sierra, 2023 в лізинг
Некорректное значение
Некорректное значение
Некорректное значение
...
Договір
{{ formatNumber(Math.ceil($parent.monthlyPayment[partner.id] / 30)) }} грн/день
{{ formatNumber($parent.monthlyPayment[partner.id]) }} грн/мес
Введіть, будь ласка, своє ім’я
Перевірте правильність введення номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код
 • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.

Читати огляди на GMC Sierra