Автосалон АВТО ХОЛДИНГ Suzuki

Про автосалон
Про автосалон АВТО ХОЛДИНГ Suzuki
Офіційний дилер - автосалон Suzuki Центр Херсон "АВТО ХОЛДИНГ" запрошує в гості ознайомитися з сучасним дизайном центру, новинками автомобілів, є можливість провести тест-драйв і підібрати оптимальні ...

Офіційний дилер - автосалон Suzuki Центр Херсон "АВТО ХОЛДИНГ" запрошує в гості ознайомитися з сучасним дизайном центру, новинками автомобілів, є можливість провести тест-драйв і підібрати оптимальні умови при оформленні кредиту. Дуже затребуваним пакетом послуг є обмін за програмою Trade-in.Suzuki Центр Херсон "АВТО ХОЛДИНГ" об'єднав в собі просторий автосалон, продаж фірмових аксесуарів і запчастин, а також технічне обслуговування автомобілів.

Кваліфіковані фахівці - проконсультують і допоможуть в оформленні автокредитів, полісів і КАСКО. Готові надати повну інформацію по будь-якого питання і допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням різних потреб покупця.

На сьогоднішній день, наш сервісний центр являє собою сучасний комплекс, який налічує 6 підйомників та 17 постів з новітнім інструментом для проведення всіх видів робіт, у тому числі малярних і кузовних, робіт з діагностики всіх систем автомобіля, а так само з установки додаткового обладнання та оригінальних аксесуарів. Загальна площа сервісної зони становить 1800кв.м У своїй роботі ми використовуємо сертифіковане обладнання, яке дозволяє нам обслуговувати автомобілі на високому рівні. Всі технічне оснащення зони сервісу представлено торговими марками WERTHER (Італія) та HUNTER (США).

Наш привітний та кваліфікований персонал завжди готовий подати ісчерпивающуюінформацію по всемвопросамобслужіванія, а фахівці відділу запчастин нададуть необхідні запчастини та витратні матеріали.

Основні напрямки діяльності Suzuki Центр Херсон "АВТО ХОЛДИНГ":

  • продаж автомобілів;
  • гарантійне та сервісне обслуговування;
  • кузовний ремонт;
  • продаж запчастин;
  • програма Trade-in (це заміна старого авто на новий);
  • установка будь-якого додаткового обладнання на автомобілі;надання послуг зі страхування автомобілів спільно з провідними страховими компаніями, надання кредитних і лізингових програм спільно з банками-партнерами.

Команда Suzuki офіційного дилера Suzuki Центр Херсон «АВТО ХОЛДИНГ» запрошує всіх автомобілістів і власників автомобілів Suzuki оцінити послуги нового сервісного центру, так само, за адресою: м Херсон, вул. Адм. Сенявіна 39 А.