Cайт автосалону
done Офіційний дилер
done Trade-In
done CТО
м. Біла Церква, вул. Леваневського, 130
 • графік роботи:
  • У будні з 8:00 до 18:00
  • Субота з 9:00 до 17:00
  • Неділя з 10:00 до 16:00

Про автосалон «Європа Плюс»

"Європа Плюс" - європейські традиції фірмового стилю Renault. Завдяки Автосалону «Європа Плюс» - офіційного дилера Renault в Україні, з'явилася можливість придбати ці сучасні автомобілі в нашому місті.

Автосалон Рено "Європа Плюс" у Білій Церкві

На автомобільному ринку Білій Церкві і району ми працюємо з 2003 року. Пріоритетним напрямком розвитку нашого автосалону завжди була орієнтація на європейську якість, на європейські марки автомобілів і саме звідси народилася назва «Європа плюс».

Сама цінність для нас - це наші клієнти. Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, обговорюємо будь-які проблеми або вирішуємо спірні питання. Без винятку дотримуємося правила - клієнт завжди правий!

У нас є ряд програм кредитування придбання автомобіля. Спільно з «Індексбанк» ми пропонуємо кредитну програму Рено-Фiнaнc, згідно з якою є два варіанти кредитування. На всі автомобілі ми надаємо гарантію 3 роки або 100 тис. км.

Асортимент автосалону постійно поповнюється новітніми розробками конструкторів Renault. Постійно працюємо над популяризацією бренду Renault, так як ці автомобілі дуже якісні та комфортні. Renault представить себе на українському ринку, як автомобіль комфортабельний, швидкісний, економічний і разом з тим - безпечний. 13 моделей Renault мають 5 зірок за безпеку, а такий рівень безпеки не може надати жоден з виробників.

Наприклад, модель Renault Megane - це найбезпечніший автомобіль гольф-класу, який отримав 5 зірок безпеки . Окремо хочеться відзначити , що компанія Renault - це державна компанія, на відміну від Peugeot або, скажімо, Citroen. Це компанія, яка може дозволити собі представляти свій бренд на Королівських автогонках Fl і займати лідируючі місця.

Інші автосалони Белой Церкви

Купити нове авто зі знижкою в Белой Церкве у автосалоні "Європа Плюс” | Фото 1 на Automoto.ua

Автосалон "Європа Плюс"

м. Біла Церква, вул. Леваневського, 130
Купити нове авто зі знижкою в Белой Церкве у автосалоні "Теннессі” | Фото 1 на Automoto.ua

Автосалон "Теннессі"

Біла Церква, 85 км. траса Київ-Одеса
Купити нове авто зі знижкою в Белой Церкве у автосалоні "Інтер-Продукт” | Фото 1 на Automoto.ua

Автосалон "Інтер-Продукт"

м. Біла Церква, вул. Таращанська, 193
Купити нове авто зі знижкою в Белой Церкве у автосалоні "Сфера-Авто” | Фото 1 на Automoto.ua

Автосалон "Сфера-Авто"

м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 20

Знижки на нові авто