Автосалон Автогалактика

Про автосалон
Про автосалон Автогалактика
Компанія «Автогалактика» - офіційний дилер Citroen в Запорізькій області. Автосалон знаходиться на одній з головних вулиць міста - Прибережній автомагістралі, із зручною транспортною розв'язкою...

Компанія «Автогалактика» - офіційний дилер Citroen в Запорізькій області.

Компанія «Автогалактика» у Запоріжжі

Автосалон знаходиться на одній з головних вулиць міста - Прибережній автомагістралі, із зручною транспортною розв'язкою і розташований в популярному торговому центрі «City Mall».

Торгова зала «Автогалактика» Сітроен у Запоріжжі

Тут прихильники марки Citroen отримують повний спектр послуг - консультації висококваліфікованих фахівців з купівлі автомобіля, а також з оформлення кредиту, лізингу та договору страхування. В автосалоні представлені як легкові, так і комерційні автомобілі марки. Є зона відпочинку для клієнтів, устаткована комфортними диванами, журнальним столиком та дитячим куточком. Поруч у торговому центрі працюють кілька затишних кафе.

Авторизований сервісний центр компанії «Автогалактіка» пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг з гарантійного та післяпродажного технічного обслуговування автомобіля з використанням новітнього обладнання, оригінальних запчастин та витратних матеріалів.