Автосалон Вик-Экспо Volkswagen

Про автосалон
Про автосалон Вик-Экспо Volkswagen
«Вік-Експо» є сучасним автоцентром Volkswagen у Рівному. Ми знаходимось на вул. Пухова, 85 навпроти МРЕВ ДАЇ Рівненської обл. Наша історія. Авторизований сервісний центр  Volkswagen в Рівному ств...

«Вік-Експо» є сучасним автоцентром Volkswagen у Рівному. Ми знаходимось на вул. Пухова, 85 навпроти МРЕВ ДАЇ Рівненської обл.


Наша історія. Авторизований сервісний центр  Volkswagen в Рівному створений 2009 року, це незалежне підприємство, ключовими аспектами діяльності якого є продаж авто, кваліфікований сервіс, гарантійне і післягарантійне обслуговування німецьких автомобілів. Загальна площа виставкого салону Volkswagen складає 366, 79 м2. Окремо функціонує станція технічного обслуговування Volkswagen, склад запчастин і аксесуарів.


Тільки у нас! Автосалон Volkswagen пропонує увесь модельний ряд легкових і комерційних автомобілів Volkswagen. В одному місці ви отримаєте увесь спектр послуг, що додається до здійснення покупки автомобіля. Ви можете в автосалоні оформити поліс страхування цивільної відповідальності та поліс повне КАСКО на автомобіль від усіх видів ризиків, пройти технічне обслуговування, зареєструвати новий автомобіль в МРЕВ ДАЇ (знаходиться навпроти автомобільного містечка Автоград, де розташовується наш автосалон).


Відвідайте салон Volkswagen за адресою м. Рівне, вул. Пухова, 85. Ми втілимо в реальність будь-яке ваше бажання, пов’язане з вашим автомобілем – тим, який ви вже маєте, або тим, який ви тільки збираєтесь придбати!