Автосалон Автогранд Николаев

Про автосалон
Про автосалон Автогранд Николаев
Серед всієї різноманітності пропозицій на автомобільному ринку України Ви зупинилися на марці Фольксваген, тому що це - найбільш надійний, безпечний і довговічний автомобіль з оптимальним співвідношен...

Серед всієї різноманітності пропозицій на автомобільному ринку України Ви зупинилися на марці Фольксваген, тому що це - найбільш надійний, безпечний і довговічний автомобіль з оптимальним співвідношенням ціна/якість. 

Автосалон Фольксваген "Автогранд Миколаїв"

Залишається тільки звернутися до ТОВ "Автогранд Миколаїв", офіційного дилера концерну Фольксваген, і вирішити останню проблему вибору: модель і комплектація. І вибирати буде з чого: Фольксваген пропонує автомобілі всіх класів і цільового призначення. Особливо вимогливі покупці не відмовлять собі в задоволенні замовити автомобіль у бажаній комплектації. А наші менеджери поклопочуться про те, щоб вибір став для Вас не проблемою, а додатковою мірою свободи.

Автосалон "Автогранд Миколаїв"

ТОВ "Автогранд Миколаїв" є єдиним офіційним представником Volkswagen в м.Миколаїв та Миколаївській області. Ми пропонуємо весь модельний ряд легкових і комерційних автомобілів Volkswagen зі складу в м. Миколаїв і під замовлення, а також повний спектр послуг з гарантійного обслуговування та ремонту автомобілів Volkswagen.

Торгова зала "Автогранд Миколаїв"

Ваші потреби будуть задоволені у повній мірі, Ви отримаєте професіональне обслуговування та пораду.

ТОВ "АВТОГРАНД МИКОЛАЇВ" ставиться з турботою до всіх без винятку клієнтів. Ми продовжуємо піклуватися про своїх покупців і після покупки автомобіля: 2 роки гарантії на автомобіль без обмеження пробігу + 3 роки гарантіі на лакофарбове покрітіе і 12 років від наскрізної корозії кузова . Останнім часом у багатьох з'явилася ще одна диллема: порадувати себе новим автомобілем або вкласти гроші в розвиток виробництва.

Кредит від ТОВ "АВТОГРАНД МИКОЛАЇВ"дозволяє робити ці речі одночасно. Працюючи на кредитних умовах, ми створюємо для Вас можливість отримати автомобіль, не відволікаючи свої оборотні кошти. Ви маєте можливість у салоні за декілька годин оформити найбільш підходящий для Вас кредит, застрахувати його та отримати технічний паспорт. І як результат - Ви отримуєте в користування автомобіль. Гнучка система знижок дає можливість КОЖНОМУ охочому придбати Volkswagen!

З «Автогранд Миколаїв» розкіш стає доступною!