Автосалон Тойота Центр Луцьк "Автоконцепт"

Про автосалон
Про автосалон Тойота Центр Луцьк "Автоконцепт"
Тойота Центр Луцьк "Автоконцепт" набув статусу офіційного сервісного центру у грудні 2007 року та офіційного дилера Toyota у Волинській області у грудні 2008 року. У 2010 році почав своє функціонуванн...

Тойота Центр Луцьк "Автоконцепт" набув статусу офіційного сервісного центру у грудні 2007 року та офіційного дилера Toyota у Волинській області у грудні 2008 року. У 2010 році почав своє функціонування автосалон, загальною площею 864 кв.м. Площа експозиції автомобілів - 432 кв.м.

Тойота Центр Луцьк "Автоконцепт"

За період  роботи, нашими  клієнтами стали  понад 2,5 тисячі  прихильників бренду Тoyota.

Виставкова зала "Автоконцепт" Тойота у Луцьку

У автоцентрі представлений повний модельний ряд автомобілів  марки, а також максимально повний спектр послуг, пов'язаних з купівлею автомобіля – додаткова комплектація різноманітними аксесуарами, тюнінг, індивідуальне замовлення автомобіля у виробництво, фінансовий сервіс, а саме:

  • кредит;
  • лізинг;
  • страхування  автотранспорту;
  • трейд-ін (обмін старого автомобіля на новий).

Автосалон Toyota "Автоконцепт" Тойота Луцьк

Повний супровід клієнта на етапі експлуатації автомобіля, продаж оригінальних запчастин і аксесуарів. Всі питання, що виникають при придбанні автомобіля, вирішуються на місці високопрофесійними співробітниками відділу продажу, які здійснюють кваліфіковані консультації.  Тейст-драйв в умовах  реального дорожнього руху, зробить Ваш вибір більш обдуманим.

Ми надіємось, що відвідавши наш автосалон, Ви зможете не тільки зекономити час, але й  відчути  комфорт  та турботу, яку Toyota дарує всім своїм клієнтам.