Автосалон Автолидер-Кировоград FIAT

Про автосалон
Про автосалон Автолидер-Кировоград FIAT
Компанія "Автолидер-Кіровоград" - досить молодий, проте рівноправний і перспективний учасник автомобільного ринку Кіровограда. За короткий період компанія "Автолидер-Кіровоград" встигла зарекоменду...

Компанія "Автолидер-Кіровоград" - досить молодий, проте рівноправний і перспективний учасник автомобільного ринку Кіровограда.

За короткий період компанія "Автолидер-Кіровоград" встигла зарекомендувати себе не тільки як заслуговує поваги конкурент, гідний партнер і надійний помічник, але і отримати велику кількість вдячних і відданих клієнтів.

Незважаючи на постійно зростаючі темпи продажів, ми не ставимося до цього процесу як до рутини і не ставимо його на конвеєр. Кожен клієнт є для нас, перш за все, особистістю зі своїми потребами, побажаннями, капризами. Саме тому і підхід до кожної людини у нас персональний.

Прагнення задовольнити ваше бажання в покупці і наше бажання у продажу - далеко не основоположні принципи діяльності компанії. Набагато важливіше для нас залишити клієнта задоволеним і "зростити" в ньому бажання неодноразово повертатися в наш салон.

Якщо Ви справжній цінитель французької краси та грації, потужності і драйву, практичності і зручності, надійності та безпеки, - ласкаво просимо в наші шоу-рум.
Нам приємно відзначити, що ми одні з перших в Кіровограді маємо можливість надати Вам повну лінійку моделей автомобільної марки FIAT.

Відділ продажів: fiatkr@gmail.com

Відділ продажів FIAT:  (066) 969-92-20, (096) 252-70-15, (098) 904-69-71, (066) 858-93-86