Автосалон Автотрейдинг Донецк Volkswagen

Про автосалон
Про автосалон Автотрейдинг Донецк Volkswagen
Автоцентр «Автотрейдінг» (ТОВ «Фортуна-ЛТД») - це перший мультибрендовий автоцентр в Донецькій області, заснований в 2005 році. Компанія більше семи років є офіційним дилером автомобілів Volkswagen, H...

Автоцентр «Автотрейдінг» (ТОВ «Фортуна-ЛТД») - це перший мультибрендовий автоцентр в Донецькій області, заснований в 2005 році. Компанія більше семи років є офіційним дилером автомобілів Volkswagen, Hyundai і Peugeot, а також сертифікованим дилером з сервісного обслуговування SEAT. Протягом усього цього терміну автоцентр «Автотрейдінг» - один з провідних гравців на регіональному автомобільному ринку, неухильно добивається європейських стандартів якості в обслуговуванні своїх клієнтів. Компанія пропонує весь спектр послуг з продажу легкового та комерційного автотранспорту.

Автоцентр «Автотрейдінг» входить в «Автотрейдінг Атолл груп» - керуючу компанію автомобільного субхолдингу, основними напрямками діяльності якого є дистрибуція і післяпродажне обслуговування автомобілів провідних автомобільних марок VW Group (Skoda, Seat, VW), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson®. «Автотрейдінг Атолл груп» є одним з підприємств Групи компаній Атолл Холдинг, яка входить до трійки гравців українського автомобільного ринку.

Площа автоцентру перевищує 2 000 м2, при цьому половину з них займає станція технічного обслуговування. Потужності автоцентру дозволяють обслужити 23 автомобілі одночасно, є кузовний та малярний цехи. Двоповерховий склад містить більше 8000 найменувань товарів: запчастин, автомобільних аксесуарів та автокосметики, що гарантує клієнтам швидке та комфортне обслуговування. Всі працівники сервісного центру регулярно проходять спеціальне навчання з підвищення кваліфікації на базі імпортерським центрів.

Просуваючи популярні автомобільні бренди Фольксваген СЕАТ, Хюндай і Пежо, які з кожним роком впевнено завойовують лідируючі позиції в світі, автоцентр «Автотрейдінг» одночасно просуває їх високі стандарти якості, стратегічно орієнтуючись на індивідуальний клієнтський сервіс.