Автосалон Черкассы-Авто

Про автосалон
Про автосалон Черкассы-Авто
ПАТ «ЧЕРКАСИ-АВТО» було засновано в 1991 році на базі орендного підприємства «Автосервіс». Сьогодні компанія є структурним підрозділом лідера автомобільного ринку України - Корпорації  «УКРАВТО». ...

ПАТ «ЧЕРКАСИ-АВТО» було засновано в 1991 році на базі орендного підприємства «Автосервіс». Сьогодні компанія є структурним підрозділом лідера автомобільного ринку України - Корпорації  «УКРАВТО».

Компанія "Черкаси-Авто" Шевроле, Мерседес

Сьогодні в автосалонах «ЧЕРКАСИ-АВТО» споживачі мають можливість придбати автомобілі «Mercedes-Benz», «Chrysler», «Jeep», «Dodge», «Opel», «KIA», «Chevrolet», «CHERY», «LADA», «ЗАЗ», комерційні автомобілі «ТАТА», «JAC», автобуси «I-VAN».

Автосалон "Черкаси-Авто" Мерседес, Додж, Джип, Крайслер
«ЧЕРКАСИ-АВТО» забезпечує повний цикл автосервісних послуг: установка додаткового устаткування, гарантія, технічне обслуговування і ремонт, продаж оригінальних запчастин, матеріалів і автоаксесуарів, кредитування, страхування, лізинг.

До складу компанії, окрім двох автосервісних центрів в Черкасах, входять також філіали в таких містах як: Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Тальне, Лисянка.

цілому в компанії працює більше 200 чоловік.