Автосалон Чернигов-АВТО

Про автосалон
Про автосалон Чернигов-АВТО
Підприємство «Чернігів-АВТО» почало перші кроки в обслуговуванні автомобілів з ​​березня 1972 р., тоді ще під назвою - Чернігівське обласне виробниче об'єднання «Укрглававтотехобслуживание» воно. І ті...

Підприємство «Чернігів-АВТО» почало перші кроки в обслуговуванні автомобілів з ​​березня 1972 р., тоді ще під назвою - Чернігівське обласне виробниче об'єднання «Укрглававтотехобслуживание» воно. І тільки в липні 1993 назву підприємства було змінено на вже звичне ВАТ «Чернігів-АВТО».

Сьогодні «Чернігів-АВТО» є регіональним представником АТ «Українська Автомобільна Корпорація» і офіційним партнером таких відомих брендів, як KIA, OPEL, ЗАЗ, LADA, Chevrolet, CHERY, JAC, TATA, I-VAN.

Основними перевагами «Чернігів-Авто» на автомобільному ринку серед конкурентів є:

  • найширша гама модельного ряду автомобілів,
  • великий вибір оригінальних запасних частин і витратних матеріалів,
  • різноманітність кольорів і комплектацій,
  • широкий спектр сервісних послуг від професійної мийки Вашого автомобіля до комп'ютерної діагностики всіх систем і агрегатів.

До складу підприємства входять філії в різних районах Чернігівської області: «Сосниця-АВТО» (м. Сосниця), «Короп-АВТО» (смт. Короп), «Городня-АВТО» (м. Городня), «Прилуки-АВТО» (м. Прилуки).

У нашому автосалоні Ви завжди зможете детально ознайомитися з характеристиками цікавить Вас авто, провести тест-драйв, отримати знижки при оптовій купівлі (від 2-х автомобілів) і додаткові подарунки.

Бюджетним організаціям та їх керівникам ми пропонуємо гнучку систему знижок при купівлі автомобіля з урахуванням нюансів лімітованого фінансування, участь у тендерах, документальний супровід.

На базі нашого підприємства здійснюється сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування, продаж витратних матеріалів і запасних частин для придбаного Вами автомобіля. Розроблено спеціальну програму знижок на фірмовий сервіс для кожного відвідувача нашого автосалону. Вам просто потрібно відвідати нас і безкоштовно отримати картку на знижку в розмірі 3%, з можливістю отримання додаткового дисконту до 7% при регулярному обслуговуванні Вашого автомобіля на СТО нашого підприємства.

Працює лінія інструментального контролю для проходження технічного огляду в ДАІ.

Наші філії:

Прилуки-АВТО:

Адреса: м. Прилуки, вул. 1 Травня, 82

Тел.: (0463) 75-04-31

Ніжин-АВТО:

Адреса: м. Ніжин, Носівський шлях, 1

Тел.: (0231) 7-54-95