Cайт автосалону
Офіційний дилер
Trade-In
CТО
Вул. Ремзаводська, 4
 • графік роботи:
  • У будні з 9:00 до 18:00
  • Субота з 9:00 до 16:00
  • Неділя Вихідний

0 предложений от автосалона «АІС Автоцентр Чернігів»

Про автосалон «АІС Автоцентр Чернігів»

Основний бізнес компанії - послуги з продажу та сервісного обслуговування автомобілів. Група компаній АІС реалізувала концепцію обслуговування Клієнтів на всіх етапах володіння автомобілем:
1. Купівля нового автомобіля або автомобіля з пробігом.
2. Сервісне обслуговування автомобіля в період експлуатації.
3. Комплекс послуг, що супроводжує придбання і обслуговування автомобіля:
   - придбання автомобіля в кредит, в лізинг, за допомогою послуги трейд-ін;
   - страхові послуги;
   - продаж і установка автомобільних аксесуарів і додаткового устаткування;
   - продаж запасних частин;
   - надання послуг асистантських сервісу - технічна і консультаційна допомога в дорозі.
4. Викуп автомобіля з пробігом.
Таким чином, компанія може задовольнити будь-які потреби і запити всіх автомобільних власників.
Група компаній «АІС» - це:
   - 34 автоцентру станцій технічного обслуговування;
   - 19 магазинів запасних частин;
   - виробниче підприємство;
   - регіональні автомобільні склади і логістичний центр зі зберігання та розподілу запасних частин;
   - митно-ліцензійний склад і автотранспортна компанія.

Компанія пропонує клієнтам більше 400 моделей автомобілів 16 брендів, надає повний комплекс супутніх послуг при продажу та сервісного обслуговування автомобілів.

Основні напрямки бізнесу:
   - імпорт і дистрибуція автомобілів;
   - роздрібні продажі автомобілів;
   - автовикуп і продаж автомобілів з пробігом;
   - сервісне обслуговування автомобілів;
   - продаж запасних частин;
   - продаж і установка автомобільних аксесуарів і додаткового устаткування, в т.ч. газове обладнання.

Продаж автомобілів
Продаж нових автомобілів здійснюють 34 автоцентру в усіх регіонах України. Велика частина з них працює в рамках концепції 3S (продаж, сервіс, запчастини). Кожен автоцентр надає повний набір послуг при продажу та обслуговуванні автомобіля. Більшість брендів представлені в фірмових монобрендових автосалонах.
Брендовий портфель компанії включає:
   - автомобілі європейських і азіатських виробників: Audi, Citroеn, Renault, Opel, Geely, SsangYong, MG;
   - автомобілі та мікроавтобуси виробництва країн СНД: ГАЗ, Chevrolet Niva, УАЗ, КАМАЗ, МАЗ;
   - автобуси вітчизняного виробництва: ГолАЗ, КАВЗ, ЛіАЗ, ПАЗ.

Сервісне обслуговування автомобілів
Сервісне обслуговування всіх брендів, що реалізуються компанією, здійснюється на станціях технічного обслуговування, розташованих у всіх регіонах України
Це сучасні багатопостові станції, розраховані на надання повного переліку послуг з гарантійного, післягарантійного обслуговування і ремонту. Все СТО оснащені новим високотехнологічним обладнанням та інструментами відомих світових виробників
Кожна станція та її персонал регулярно проходять атестацію і беруть участь в навчальних програмах заводів-виробників.

Продаж запасних частин
Мережа «АІС Автозапчастини» - представлена ​​19 магазинами запасних частин, які розташовані у всіх великих містах України. Постачальниками запасних частин є найбільш успішні світові бренди:
Російської групи: ВАТ «ГАЗ», ВАТ «Соллерс», ВАТ «ПАЗ», ВАТ «Пекар», ВАТ «УАЗ», ВАТ «ШААЗ», концерн «ПРАМ», ТФК «КАМАЗ» та інші
Іноземної групи: BOSCH, DOCER, Веста (АКБ); BILSTEIN, COFAP, KAYABA (амортизатори); BOSCH, FEBI, MAGNETTI MARELLI, SASIC (запчастини); BREMBO, ABS, LPR (гальмівні системи); GATES, DAYCO, INA (ремені); LEMFOERDEN (деталі підвіски і рульового управління); Complex, FAG (підшипники); FACET (автоелектрика); OSRAM (автолампи); K + F (пружини і амортизатори) і інші

Компанія також пропонує широкий вибір:
   - додаткового обладнання;
   - дисків, шин;
   - акумуляторних батарей;
   - аксесуарів;
   - автоелектроніки;
   - мастильних матеріалів та автохімії.

Додаткове обладнання та автомобільні аксесуари
Група компаній «АІС» активно представляє на ринку авто аксесуари та додаткове обладнання. В асортимент товарів і послуг входять, як бюджетні, так і преміальні пропозиції:
   - авто акустика провідних світових брендів - JVC, Sony, Kenwood, Pioneer. Автомобілі можуть бути обладнані сучасними мультимедіа системами на платформі Android;
   - автосигналізації та відеорегістратори- Enigma, Sempai, Sheriff, Convoy, Sher-Khan, StarLine;
   - захисту картера, килими, чохли, інструменти, компресори та ряд інших модельних і універсальних аксесуарів та обладнання;
   - антикорозійна обробка;
   - все СТО АІС проводять установка будь-якого обладнання;
   - Група компаній «АІС» здійснює імпорт та дистрибуцію продукції під власними брендами: Enigma, Sempai, Stop & Go.

газобалонне обладнання
З огляду на тенденції постійного зростання цін на світлі нафтопродукти, компанія активно розвиває напрямок установки на автомобілі газобалонного обладнання (ГБО), яке дозволяє істотно економити на експлуатації автомобіля.

З метою запропонувати Клієнтам краще обладнання за кращими цінами - компанією підписаний імпортерський контракт з італійською компанією Tartarini - провідного виробника ГБО. Tartarini - постачальник продукції для таких брендів, як Mercedes-Benz, Fiat, Rover і ін.
Все Автоцентри АІС мають державні дозволу на установку і обслуговування ГБО, підготовлені кваліфіковані фахівці з його встановлення та обслуговування. Якість роботи постів установки і обслуговування контролюється компанією Tartarini шляхом щорічного аудиту.

«АІС МАРКЕТ» - автовикуп і продаж автомобілів з пробігом
«АІС Маркет» - підприємство, яке спеціалізується на викупі та продажу автомобілів з пробігом. Веде діяльність з викупу автомобілів по всій території України, надає послуги фізичним та юридичним особам.
Надає можливість швидко вигідно і комфортно як продати наявний, так і придбати автомобіль з пробігом і бути впевненим в його технічну справність і «юридичну чистоту», а також отримати повний комплекс супутніх послуг.
Підприємство здійснює викуп і реалізацію автомобілів усіх марок і всіх країн виробників.
Клієнти можуть оформити заявку на викуп або підібрати для покупки автомобіль з пробігом за допомогою веб-сайту www.ais-market.ua.

Логістика
Регіональні склади
Регіональні автомобільні склади знаходяться в м Харків та м.Київ. В г. Харьков функціонує митно-ліцензійний склад. Географічне розташування складів дозволяє оптимізувати логістику, як за термінами доставки, там і за видатками. Потужності складів дають можливість гнучко управляти піковими сезонними поставками - до 5000 автомобілів на місяць.

Розподільчий центр запасних частин
Розподільчий центр запасних частин призначений для зберігання і подальшого розподілу по торговим точкам автомобільних запасних частин, додаткового обладнання, аксесуарів, витратних матеріалів.
Це сучасний складський комплекс, що функціонує на базі ERP-системи AXAPTA площею 13 000 кв. м, що має 48 000 осередків для розміщення товарів. Точність відвантаження складу 99,8%. Номенклатура, що зберігається на складі продукції перевищує 50 000 найменувань. Активна номенклатура становить 35 000 найменувань.
Центр обладнаний радіо терміналами з системою штрихкодирования на всіх етапах роботи. Це забезпечує оперативність відвантаження товарів, що замовляються.

автотранспортна компанія
Автопарк компанії складається з декількох десятків автомобілів марок MERCEDES, IVECO, МАЗ, КАМАЗ, FAW які використовуються для перевезення автомобілів і запчастин.
Автотранспортна компанія Групи компаній «АІС» є членом Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України.
спеціалізація:
Міжнародні перевезення (доставка легкових автомобілів з-за кордону в Україну).
Логістика автомобілів, доставка автозапчастин з центрального розподільного складу в Києві в сервісні центри «АІС» по всій Україні.
Транспортні послуги стороннім організаціям.

виробництво
автоскладальний завод
Завод заснований в 1995 році в м Кременчук. Потужний імпульс в своєму розвитку підприємство отримало в 1999 році, коли до складу його акціонерів увійшла Група компаній «АІС».
Нова стратегія розвитку, прогресивні підходи до менеджменту дозволили заводу за короткий термін збільшити випуск продукції, значно наростити виробничі потужності, освоїти збірку автомобілів відомих брендів. Починаючи з 2001-го року, з конвеєра заводу сходять легкові і комерційні автомобілі російських марок ГАЗ, УАЗ, ВАЗ. У 2005-му році починається випуск корейських позашляховиків SsangYong, в 2007-му - легкового автомобіля Geely.
Завод займає площу 26 га. Має 2 цехи: для складання легкових автомобілів і комерційних автомобілів. Завод здатний випускати до 40 000 автомобілів на рік.
Протягом ряду років підприємство входить до рейтингу «ТОП 100. Кращі платники податків України».
Сучасне обладнання, новітні технології, багаторівнева система контролю якості продукції, що випускається дозволили зайняти провідне місце серед підприємств українського автопрому.

Завод по переобладнанню автомобілів
Підприємство спеціалізується на переобладнанні вантажних і комерційних автомобілів в автомобілі спеціального призначення: карети швидкої допомоги, евакуатори, самоскиди, термічні, ізотермічні, промтоварні і хлібні фургони, сміттєвози, автомобілі з подовженою колісною базою. Завод розташовується в м.Кременчук.
Сьогодні це підприємство з повним циклом виробництва спеціального обладнання і надбудов на шасі автомобілів різних марок.
Завод отримав сертифікати відповідності в системі УкрСЕПРО на всі види продукції, що виробляється. Система управління якістю відповідає вимогам стандарту ISO 9001: 2009.
У 2009 р завод став переможцем конкурсу «100 кращих товарів України».
Виробничі потужності заводу дозволяють переобладнати до 4000 вантажних і комерційних автомобілів щорічно.

АІС Фінанс
«АІС Фінанс» - програма роздрібного кредитування покупки автомобіля в кредит або в лізинг.
Група компаній «АІС» співпрацює більш ніж з 20 банками і лізинговими компаніями. Кількість діючих кредитних або лізингових програм - більше 50.
Купівля автомобіля в кредит або в лізинг доступна як фізичним, так і юридичним особам.
Для зручності Клієнтів в кожному великому автоцентрі працює менеджер з фінансових продуктів, в обов'язки якого входить консультація та продаж фінансових послуг.
У компанії діє кредитна біржа. Це електронна система підготовки, обробки та скорингу заявок Клієнтів на отримання фінансування. Клієнту достатньо один раз залишити заявку на отримання кредиту в автосалоні. Заявка буде автоматично розіслано в кілька банків, за підсумком обробки якої Клієнту будуть запропоновані всі можливі варіанти фінансування покупки автомобіля.
Більш ніж за 22 роки Групою компаній «АІС» пройдено шлях від регіональної комерційної фірми до великого холдингу національного масштабу, одного з лідерів автомобільного ринку з часткою ринку 14%.

Інші автосалони Чернігова

Купити нове авто Renault,Volkswagen зі знижкою в Чернігові у автосалоні "АДАМАНТ МОТОРС ЧЕРНІГІВ” | Фото 1 на Automoto.ua
 • automoto.ua
 • automoto.ua

Автосалон "АДАМАНТ МОТОРС ЧЕРНІГІВ"

м. Чернігів, вул. Ремзаводська, 4
Купити нове авто зі знижкою в Чернігові у автосалоні "МЕТЕК Skoda” | Фото 1 на Automoto.ua

Автосалон "МЕТЕК Skoda"

м. Чернігів, вул. Щорса, 55 Г
Купити нове авто зі знижкою в Чернігові у автосалоні "Магр-Авто FIAT” | Фото 1 на Automoto.ua

Автосалон "Магр-Авто FIAT"

м. Чернігів, вул. незалежності, 9 (Авто містечко на МАСАНАХ)
Купити нове авто зі знижкою в Чернігові у автосалоні "Магр-Авто FORD” | Фото 1 на Automoto.ua

Автосалон "Магр-Авто FORD"

м. Чернігів , вул. Незалежності 9
Купити нове авто зі знижкою в Чернігові у автосалоні "Магр-Авто NISSAN” | Фото 1 на Automoto.ua

Автосалон "Магр-Авто NISSAN"

м. Чернігів , вул. Незалежності,9 "Авто-Містечко на МАСАНАХ"
Купити нове авто зі знижкою в Чернігові у автосалоні "Чернігів-Авто” | Фото 1 на Automoto.ua

Автосалон "Чернігів-Авто"

м. Чернігів, пр-т Миру, 231
Купити нове авто зі знижкою в Чернігові у автосалоні "МЕТЕК Mitsubishi” | Фото 1 на Automoto.ua

Автосалон "МЕТЕК Mitsubishi"

м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 62-а
Купити нове авто зі знижкою в Чернігові у автосалоні "Богдан-Авто Чернигов” | Фото 1 на Automoto.ua

Автосалон "Богдан-Авто Чернигов"

г. Чернигов, пр-т Мира, 241 А

Знижки на нові авто