Автосалон Джерман-Автоцентр

Про автосалон
Про автосалон Джерман-Автоцентр
«Джерман-Автоцентр» - найбільший дилерський центр Volkswagen на півдні України, побудований з дотриманням корпоративних стандартів концерну. На площі більш ніж 3000 кв.м. розміщується: шоу-рум ...

«Джерман-Автоцентр» - найбільший дилерський центр Volkswagen на півдні України, побудований з дотриманням корпоративних стандартів концерну.

«Джерман-Автоцентр» Фольксваген в Одесі

На площі більш ніж 3000 кв.м. розміщується: шоу-рум на 12 автомобілів, відділ кредиту, лізингу та страхування, сервісний центр, оснащений найсучаснішим ремонтно-діагностичним обладнанням, магазин оригінальних запчастин і аксесуарів, мийний і стоянкове комплекси.

Виставкова зала Фольксваген «Джерман-Автоцентр»

Всі автомобілі, пропоновані фірмою «Джерман-Автоцентр», виготовлені у відповідності з європейськими нормами і стандартами безпеки, а також з урахуванням дорожніх і кліматичних умов, офіційно проходять митне очищення з дотриманням всіх законодавчих актів України.

Головне завдання нашої компанії - надати любителям марки Volkswagen (Фольксваген) весь спектр послуг, пов'язаних з придбанням та обслуговуванням автомобілів на рівні європейських автоцентрів. Об'єднавши наші можливості, професійні вміння та знання, ми прагнемо забезпечити задоволеність і позитивні емоції від покупки й обслуговування автомобілів концерну Volkswagen за найвищими стандартами якості.

Кваліфіковані менеджери з продажу, які пройшли курс навчання в навчальному центрі Volkswagen, дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання. Якщо хочете "сконструювати" автомобіль за своїм смаком, то, вибравши комплектацію за каталогами, Ви отримаєте автомобіль через 14 тижнів.

«Джерман-Автоцентр» надає найвигідніші умови кредитування, лізингу та страхування, як для фізичних так і юридичних осіб безпосередньо від фінансової структури концерну VW в особі Porsche Finance Group.