Автосалон Форсаж Авто Honda

Про автосалон
Про автосалон Форсаж Авто Honda
Автомобілі Honda - нове покоління якості. Автомобілі - істотна частина сучасного життя. Від позашляховиків до мінівенів і до спортивних машин, Honda послідовно трансформує оригінальні ідеї в унікальні...

Автомобілі Honda - нове покоління якості. Автомобілі - істотна частина сучасного життя. Від позашляховиків до мінівенів і до спортивних машин, Honda послідовно трансформує оригінальні ідеї в унікальні автомобілі, доставляючи незрівняне задоволення від водіння і перетворюючи звичайні подорожі з родиною і друзями в пам'ятні події.

Автосалон Хонда "Форсаж Авто" Хмельницький

Сьогодні Honda виробляє широкий асортимент автомобілів для найрізноманітніших потреб і стилів життя, даруючи задоволення від водіння і зручність мобільності мільйонам вдячних споживачів по всьому світу.

Виставкова зала "Форсаж Авто" Хонда в Хмельницькому

Міні-авто, седани, універсали, мінівени, спорткари і багато іншого - все наші автомобілі демонструють лідерство Honda своїми найвищими характеристиками, комфортом, прекрасною паливною економічністю, оптимальної безпекою та неповторним задоволенням від водіння. У кожному сегменті, в якому Honda представлена ​​на ринку, її моделі завжди будуть вибором тих споживачів, які бажають продемонструвати свій погляд на життя і підкреслити свою індивідуальність.

Мотоцикли Хонда "Форсаж Авто" в Хмельницькому

У своїй роботі Honda швидше прагне йти своїм шляхом, постійно розширюючи межі можливого, ніж слідувати сформованим тенденціям. І це твердження вірно як для дизайну автомобілів, так і для інноваційних технологій. Унікальна інноваційність Honda заслужила повагу по всьому світу. Ось чому зараз ми щорічно продаємо більше 3,5 мільйона автомобілів у більш ніж 160 країнах світу.