Автосалон Италмоторс Украина

Про автосалон
Про автосалон Италмоторс Украина
"ІталМоторсУкраїна" - найбільший офіційний дилер Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth в Україні! Історія компанії починається з 2006 року, мережа нараховує 3 автосалони в Києві. При автосалоні діє спец...

"ІталМоторсУкраїна" - найбільший офіційний дилер Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth в Україні!

Історія компанії починається з 2006 року, мережа нараховує 3 автосалони в Києві. При автосалоні діє спеціалізована сервісна станція “Італмоторс Україна", сертифікована для гарантійного та пост-гарантійного обслуговування автомобілів Fiat Group, а також реалізації запчастин і аксесуарів.

В наявності весь модельний ряд автомобілів Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth - оскільки в «Італмоторс» самий великий склад, реалізація автомобілів під замовлення, вигідні пропозиції з кредитування та лізингу, постійні акції та спеціальні пропозиції.

На всі автомобілі діє офіційна гарантія від заводу-виробника: 3 роки або 100 000 км пробігу, а також 8 років на кузов від наскрізної корозії і 8 років на лакофарбове покриття кузова. Але і це ще не все, ми настільки впевнені своїх автомобілях, що від себе продовжуємо офіційну гарантію ще на 1 рік!

Протягом 2012-2016 рр «Італмоторс Україна» регулярно очолює рейтинг Sales Report FGA в Україні, а сертифікована станція обслуговує не менше 5000 автомобілів на рік. Серед постійних корпоративних клієнтів нашої компанії - найбільші українські агрохолдинги, логістичні компанії, авіакомпаніїі перевізники, державні організації.

У «Італмоторс» для Вас завжди будуть запропоновані кращі умови: бонусний пакет для корпоративних клієнтів і акційна спецпропозиція для фізосіб. Телефонуйте й уточнюйте акційні пропозиції на питання, що цікавлять Вас моделі Fiat: (044) 207-50-50 або приїжджайте в наші автосалони!

Офіційні автосалони Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth, Fiat Professional розташовані:

на Правом березі:

  • Кільцева дорога, 14 — автомобілі Fiat, Alfa Romeo, ексклюзивний Abarth, комерційні Fiat.
  • вул. Костянтинівська, 71 (Поділ) - автомобілі Фіат, Альфа Ромео, ексклюзивний Абарт, комерційні Фіат.

на Лівому березі:

  • вул. Здолбунівська, 3, корп.2 (Позняки)

Офіційне СТО Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth, Fiat Professional розташований на Кільцевій дорозі, 14. Гаряча лінія: (044) 207-50-50.