Автосалон Ивано-Франковск-Авто

Про автосалон
Про автосалон Ивано-Франковск-Авто
«Івано-Франківськ-Авто» входить в структуру Корпорації «УкрАВТО» та являється офіційним представництвом таких відомих брендів як:  ЗАЗ, ЛАДА, Ланос, Chery, Chevrolet, КІА, вантажних автомобілів та авт...

«Івано-Франківськ-Авто» входить в структуру Корпорації «УкрАВТО» та являється офіційним представництвом таких відомих брендів як:  ЗАЗ, ЛАДА, Ланос, Chery, Chevrolet, КІА, вантажних автомобілів та автобусів.

 

«Івано-Франківськ-Авто» – це найбільше в області підприємство, яке займається  гарантійним та післягарантійним  сервісним обслуговуванням, продажем оригінальних запасних частин оптом та вроздріб.

 

Івано-Франківськ-Авто  пропонує повний спектр послуг:  від купівлі автомобілів за повну вартість та в кредит до лізингових програм для вантажних автомобілів. Ви можете застрахувати автомобіль (поліс цивільної відповідальності та КАСКО), а також стати учасником програми лояльності від УкрАВТО, маючи можливість отримувати знижки та привілеї.  Ви можете встановити додаткове обладнання на автомобіль. Івано-Франкіськ-Авто  задовольнить потреби найвибагливішого автолюбителя.