Автосалон Мегакарс Mitsubishi

Об автосалоне
Об автосалоне Мегакарс Mitsubishi
Компанія «Мегакарс» - офіційний дилер Mitsubishi Motors в Хмельницькому і Хмельницькій області, сертифікована імпортером Mitsubsihi в Україні ТД НІКО, розпочала свою діяльність у 2006 році. Mit...

Компанія «Мегакарс» - офіційний дилер Mitsubishi Motors в Хмельницькому і Хмельницькій області, сертифікована імпортером Mitsubsihi в Україні ТД НІКО, розпочала свою діяльність у 2006 році.

Автосалон Міцубісі «Мегакарс» у Хмельницькому

Mitsubishi Motors - один з найбільших світових виробників, який виробляє, в середньому, 1600000 автомобілів в 32-х країнах світу. Модельний ряд Mitsubishi випускає найширшу модельну гаму, починаючи від мініавтомобілів і до важких вантажівок, автобусів і спеціальних комерційних автомобілів.

Будучи офіційним дилером Mitsubishi Motors, ми підтримуємо найвищі стандарти з продажу цієї легендарної марки і обслуговуванні наших клієнтів.

«Мегакарс» - це компанія, яка постійно розвивається, щоб задовольняти очікування наших клієнтів. Саме з цією метою побудований єдиний в Хмельницькій області концептуальний автоцентр Mitsubishi в якому є все, що необхідно для того, щоб придбання автомобіля і сам автомобіль марки Mitsubishi доставили вам справжню насолоду.

Все, що ви можете очікувати від компанії «Мегакарс»:

  • Широкий модельний ряд;
  • Можливість протестувати будь-який автомобіль марки Mitsubishi без попереднього запису;
  • Консультацію кваліфікованих менеджерів;
  • Якісне обслуговування на СТО;
  • Великий вибір оригінальних запчастин і аксесуарів;
  • Прекрасні кредитні умови і особливий підхід до кожного клієнта;
  • Можливість обміняти ваш автомобіль на автомобіль марки Mitsubishi за допомогою програми Trade-In;
  • Лояльне ставлення до ваших потреб і гостинний прийом в стінах нашого автосалону.

Mitsubishi Motors - це саме та марка, яка ніколи не залишить вас байдужими, завдяки своїй неперевершеній якості, сучасному дизайну і широкому модельному ряду. Запрошуємо відвідати наш автосалон і придбати автомобіль, який відповідає вашим вимогам і уявленням про надійність, красу і динамічності.