Автосалон Нико Авант Мегаполис

Про автосалон
Про автосалон Нико Авант Мегаполис
НІКО Авант Мегаполіс - перший концептуальний дилерський центр Citroen в Україні. Автосалон входить до складу Автомобільного Мегаполісу НІКО, розташованого на 13-му кілометрі Бориспільського шосе і пре...

НІКО Авант Мегаполіс - перший концептуальний дилерський центр Citroen в Україні. Автосалон входить до складу Автомобільного Мегаполісу НІКО, розташованого на 13-му кілометрі Бориспільського шосе і представляє відразу кілька популярних брендів.

Автосалон Сітроен "Ніко Авант Мегаполіс"

«НІКО Авант Мегаполіс» - офіційний дилер Citroеn в Києві та Київській області з листопада 2010 року, входить до складу роздрібної дилерській мережі «НІКО». До свого переїзду в концептуальний дилерський центр Citroеn на території Автомобільного мегаполісу НІКО був відомий як «НІКО Авант Моторс».

Основними напрямками діяльності Групи компаній «НІКО» є: автомобільний бізнес (імпорт, дистрибуція, продаж та сервісне обслуговування), операції фінансового сектора (страхування, лізинг, фінансування і кредитування, інвестиції і управління активами), будівництво, транспортні, митно-брокерські послуги і корпоративна соціальна відповідальність. Бренд «НІКО» визнаний найдорожчим автомобільним брендом України згідно рейтингу журналу «ГVардия» (ВД «Галицькі контракти»).