Автосалон Опус-Авто Плюс

Про автосалон
Про автосалон Опус-Авто Плюс
«ОПУС-Авто Плюс» є офіційним дилером компанії «Вінер Імпортс Україна» та здійснює продаж автомобілів марки Ford, оригінальних запасних частин, додаткового обладнання та аксесуарів, а також проводить г...

«ОПУС-Авто Плюс» є офіційним дилером компанії «Вінер Імпортс Україна» та здійснює продаж автомобілів марки Ford, оригінальних запасних частин, додаткового обладнання та аксесуарів, а також проводить гарантійне та сервісне обслуговування автомобілів будь-яких марок.

Автосалон Форд «ОПУС-Авто Плюс» Хмельницький

Повноцінний продаж автомобілів розпочався 5 лютого 2006 року. А 6 червня 2008 року відбулася офіційне відкриття єдиного в Хмельницькому регіоні концептуального автосалону Ford.

Виставкова зала "Опус-Авто Плюс" Форд у Хмельницькому

Новий салон і сервісна станція оформлені відповідно всім корпоративним стандартам Ford і на сьогоднішній день відповідає найвищим вимогам і стандартам.

Модельний ряд Форд "Опус-Авто Плюс" Хмельницький

У нашому автосалоні є великий і світлий шоурум, площею 300 кв.м., який вміщує 5 автомобілів Ford. Крім цього для клієнтів створені особливі умови, які забезпечують комфорт - паркування та зона відпочинку.

Торгова зала Форд "Опус-Авто Плюс"

Сервісна станція має зручну інтерактивну приймальню, 12 постів, склад оригінальних автозапчастин, додаткового обладнання та аксесуарів, а так само цех кузовного ремонту. Сучасне обладнання, програмне забезпечення, дані щодо кузовних розмірів автомобілів, кваліфікований штат працівників - це все дозволяє нам забезпечити найвищий рівень ремонту. Все це є зручним комплексом продажу і післяпродажного обслуговування автомобілів марки Ford.

Сервісна станція "Опус-Авто Плюс"

Основними цінностями для нас є: чесність, робота на результат і максимальна компетенція.
Для забезпечення високого рівня обслуговування, наші працівники постійно проходять різноманітні тренінги та атестації, які приносять відчутні результати.

На даний момент, крім продажу та сервісного обслуговування авто, ми також пропонуємо:

  • Спеціальні умови кредитування;
  • Лізинг;
  • Спеціальні умови для корпоративних клієнтів;
  • Спеціальні умови страхування;
  • Тест-драйв;
  • Реєстрація в МРЕВ;
  • Спеціальна система знижок;
  • Оригінальні запчастини за мінімальний термін;
  • Особлива увага до кожного клієнта.

Марка Ford стала нашим свідомим вибором, адже ми знаємо, що лише інноваційний підхід і незмінна якість є запорукою того, що вибагливий клієнт залишиться задоволеним.