Автосалон Стронг-С

Про автосалон
Про автосалон Стронг-С
Приватне підприємство «Стронг-С» з 1999 року є офіційним дилером в Рівненській області, імпортера однієї із відомих японських корпорацій «Мазда Мотор Корпорэйшн» в Україні ДП «АВТО Інтернешнл». Зав...

Приватне підприємство «Стронг-С» з 1999 року є офіційним дилером в Рівненській області, імпортера однієї із відомих японських корпорацій «Мазда Мотор Корпорэйшн» в Україні ДП «АВТО Інтернешнл».

Завдяки сумлінній праці колективу підприємства на протязі 10 років ПП «Стронг-С» завоювало імідж стабільної та компетентної кампанії на автомобільному ринку Рівненської області.

В 2008 році ПП «Стронг-С» отримав почесне звання «Прорив року в дилерської мережі Мазда в Україні» - дане почесне звання було надане за досягнення підприємством долі ринку Мазда в своєму регіоні по продажу автомобілів та автозапчастин, а також відповідність автосалону-СТО підприємства корпоративним стандартам «Мазда Мотор Корпорэйшн».

В 2009 році Рівненська міська Рада нагородила Почесною грамотою ПП «Стронг-С» за високий професіоналізм, забезпечення сучасного рівня торгівельного обслуговування та з нагоди Дня працівника торгівлі.