Автосалон Тойота Центр Автогалс

Про автосалон
Про автосалон Тойота Центр Автогалс
Площа Автосалону становить 634 кв.метрів і СТО - 1500. Тойота Центр Донецьк виконаний відповідно до нової концепції оформлення автосалонів Toyota. У новому Центрі особливу увагу приділено зоні ...

Площа Автосалону становить 634 кв.метрів і СТО - 1500. Тойота Центр Донецьк виконаний відповідно до нової концепції оформлення автосалонів Toyota.

Тойота Центр Донецьк "Автогалс"

У новому Центрі особливу увагу приділено зоні відпочинку клієнтів, яка включає в себе дитячий куточок з ігровою приставкою, комп'ютери з постійним доступом в Internet, а також відвідувачу будуть запропонований чай або каву. В основі нової концепції оформлення салону лежить принцип «Customer First» («Клієнт - перш за все»).

Автосалон "Автогалс" - Тойота у Донецьку

Основне завдання: не тільки представити весь модельний ряд автомобілів Toyota, який продається в Україні, а й забезпечити кожному гостю максимальний комфорт і зручність, щоб кожне відвідування салону приносило задоволення. Характерними рисами нової концепції є гостинність, відкритість, готовність консультантів надати повну інформацію по будь-якого питання і допомогти у виборі моделі.