Автосалон Тойота Центр Кременчуг Про Лайн

Про автосалон
Про автосалон Тойота Центр Кременчуг Про Лайн
Тойота Центр Кременчук «Компанія «Про Лайн» є офіційним дилером TOYOTA в Кременчуці з 2008 року. У салоні офіційного дилера представлений повний модельний ряд автомобілів та повний перелік посл...

Тойота Центр Кременчук «Компанія «Про Лайн» є офіційним дилером TOYOTA в Кременчуці з 2008 року.

Тойота Центр Кременчук «Компанія «Про Лайн»

У салоні офіційного дилера представлений повний модельний ряд автомобілів та повний перелік послуг, пов'язаних з придбанням транспортних засобів. Кожному бажаючому придбати автомобіль і відчути якість Toyota, надається послуга тест-драйву. Покупці можуть «вживу» перевірити гармонію Camry, комфорт Avensis, надійність Corolla, стійкість RAV4, спортивний дух Land Cruiser Prado, міць Land Cruiser 200.

Автосалон «Про Лайн» в Кременчуці

У салоні обладнана зона відпочинку для покупців із комфортними кріслами і столами. Тут кожен зможе відпочити, подивитися телевізор, випити кави чи чаю, погортати журнали, дізнатися більше про компанію «Тойота» через інтернет.

В автосалоні клієнтів чекає допомога кваліфікованих консультантів з продажу. Вони допоможуть визначитися з вибором автомобіля з урахуванням всіх Ваших побажань.

Покупці зможуть дізнатися докладніше про переваги покупки автомобіля в офіційній дилерській мережі компанії «Тойота-Україна», особливості кожної моделі, можливе додатковому обладнанні для авто.

Спеціаліст з кредитування та страхування допоможе вибрати відповідну кредитну програму та надасть повну інформацію по страхуванню нового автомобіля.

1. Ми гарантуємо якість.

Тільки офіційний дилер запропонує Вам автомобілі максимально адаптовані до кліматичних та дорожніх умов Украіни. Внешне всі автомобілі однакові, але всередині вони відрізняються корисними вдосконаленнями.

2. Ми забезпечуємо сервіс.

  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів Тойота не залежно від місця придбання;
  • Оригінальні запчастини і масла;
  • Оригінальні аксесуари та додаткове обладнання;
  • Кваліфікований персонал, що пройшов спеціальну підготовку, відповість на всі питання, що стосуються обслуговування автомобіля.

Сервісний центр Тойота в Кременчуці оснащений спеціальним обладнанням і літературою, а її кваліфікований персонал проходить спеціальну підготовку за новітньою методикою TOYOTA.

3. Ми пропонуємо надійність.

Тільки офіційний дилер дає 3 роки гарантії на придбаний автомобіль. Подорожуючи на нашому автомобілі, Ви можете скористатися безкоштовною допомогою «Toyota Assistance», завдяки якій можна викликати швидку допомогу або евакуатор, замовити готель, отримати консультацію і т.д.

4. Ми дотримуємося законів.

Наші автомобілі легально ввозяться в Україну з дотриманням всіх законодавчих актів, що гарантує відсутність проблем, пов'язаних із законом: при подорожі на власному авто за кордон, оформленні страховки або при подальшому продажу автомобіля.

5. Ми цінуємо кожного клієнта.

Наша мета - задоволення потреб клієнта і підтримка всесвітньо відомого високого іміджу марки TOYOTA в Україні. Одним з наших головних принципів є уважне та відповідальне ставлення до всіх Ваших побажань до вибору покупки і обслуговування автомобіля.