Автосалон Тойота Центр Одесса инжпроект

Об автосалоне
Об автосалоне Тойота Центр Одесса инжпроект
Тойота Центр Одеса «Інжпроект» - сучасний автомобільний центр, що функціонує у відповідності з Toyota Retail Concept. В автосалоні Тойота Центр Одеса «Інжпроект» фахівці відділу продажів автомо...

Тойота Центр Одеса «Інжпроект» - сучасний автомобільний центр, що функціонує у відповідності з Toyota Retail Concept.

Тойота Центр Одеса «Інжпроект»

В автосалоні Тойота Центр Одеса «Інжпроект» фахівці відділу продажів автомобілів з задоволенням познайомлять Вас з особливостями і технічними новинками по кожній з представлених в офіційній дилерській мережі моделей Toyota. Також Вам запропонують провести тест-драйв, допоможуть підібрати оптимальні умови при оформленні кредиту і страхуванні автомобіля.На сервісної станції вже більше 5-ти років здійснюється сервісне обслуговування автомобілів на найсучаснішому обладнанні досвідченими і висококваліфікованими фахівцями у відповідність з жорсткими стандартами Toyota.

Виставкова зала Тойота Центр Одеса

В даний час Тойота Центр Одеса «Інжпроект» має широким вибором запасних частин, аксесуарів і додаткового устаткування, які додадуть Вашому автомобілю індивідуальність, і багато супутніх товарів, які можуть знадобитися в дорозі. Наша місія: дати нашим Клієнтам можливість відчути задоволення від високоякісних автомобілів Toyota. Ми несемо відповідальність за кожен проданий нами автомобіль. Ми поважаємо людей. Цінуємо наших співробітників. Дорожимо комфортом наших Клієнтів.