Автосалон Вик - Партнер

Про автосалон
Про автосалон Вик - Партнер
Офіційний дилер Nissan в Рівному на Пухова, 85! Відтепер купити Ніссан стало ще простіше! В сервісному центрі Nissan пропонується весь комплекс послуг відповідно до найновіших стандартів у св...

Офіційний дилер Nissan в Рівному на Пухова, 85! Відтепер купити Ніссан стало ще простіше!

Автосалон Ніссан "Вік-Партнер"

В сервісному центрі Nissan пропонується весь комплекс послуг відповідно до найновіших стандартів у світі авто: продаж Ніссан, гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів, ремонт будь-якої складності.

Автосалон Ніссан "Вік-Партнер" у Рівному

В автосалоні Ніссан у Рівному представлено найновіший модельний ряд Nissan, наші сертифіковані фахівці ознайомлять вас з комплектацією автомобілів Nissan, які найбільше вам імпонують та приваблюють. Також ви можете попередньо переглянути фото Ніссан та ціни на автомобілі Ніссан, мандруючи нашим сайтом.

Автосалон "Вік-Партнер" у м. Рівне

У вас завжди є можливість записатись на тест-драйв автомобілів Ніссан, замовити необхідні аксесуари до Nissan, а також оформити авто в кредит.

Використайте нагоду купити динамічний кроссовер Nissan Juke у Рівному або потужний позашляховик Nissan Navara, не виїжджаючи за межі нашого міста. Також в асортимент Ніссану в автосалоні у м. Рівному входять легкові автомобілі Nissan Tiida, Nissan Almera, Nissan Teana, Nissan Note та кроссовери 4х4 Nissan X-Trail, Nissan Patrol, Nissan Qashqai+2, Nissan Qashqai, Nissan Pathfinder, Nissan New Murano, Nissan NP 300.