Автосалон Захид Авто-М

Про автосалон
Про автосалон Захид Авто-М
Компанія «Захід Авто-М» є офіційним дилером «Хюндай Мотор Україна» з 2006 року. У 2007 році почалося будівництво концептуального автоцентру компанії, і менш ніж через рік, дилер переїхав у нове, сучас...

Компанія «Захід Авто-М» є офіційним дилером «Хюндай Мотор Україна» з 2006 року. У 2007 році почалося будівництво концептуального автоцентру компанії, і менш ніж через рік, дилер переїхав у нове, сучасне приміщення, одне з перших в Україні, побудоване з урахуванням усіх вимог виробника.

Автосалон Хюндай «Захід Авто-М» в Мукачево

У шоу-румі автосалону, площею 283 квадратних метра, експонується до семи автомобілів. Кваліфіковані працівники компанії готові надати клієнтові всю інформацію про автомобіль, а також допомогти з його реєстрацією і страхуванням.

Сервісний центр «Захід Авто-М» Хюндай в Мукачево

Технічне обслуговування автомобілів Hyundai здійснюється на СТО площею 372 квадратних метри. На 7 постах висококваліфіковані майстри зможуть виконати виконані будь-які роботи з обслуговування та ремонту автомобілів Hyundai. Проведення планових технічних обслуговувань і гарантійних ремонтів, ремонт двигунів, коробок КПП, чистка інжектора, всі роботи, що стосуються ходової частини, геометрія, балансування і бортировки коліс, перевірка і заправка кондиціонера, комп'ютерна діагностика, установка сигналізацій, інтерфейсів, парактроніков, установка ксенонових ламп, тонування, дефектовка пошкоджених частин автомобіля і мийка - всі ці та інші послуги можуть бути виконані на нашій СТО.