Автосалон АИС СИТРОЕН ГРИНЧЕНКО

Про автосалон
Про автосалон АИС СИТРОЕН ГРИНЧЕНКО
«АІС СІТРОЕН ГРІНЧЕНКО» - дилерський центр Citroеn в Україні. Автоцентр створений за стандартом 3S (sales - service - stock) і об'єднує на одній території продажу автомобілів, сервіс і склад запчастин...

«АІС СІТРОЕН ГРІНЧЕНКО» - дилерський центр Citroеn в Україні. Автоцентр створений за стандартом 3S (sales - service - stock) і об'єднує на одній території продажу автомобілів, сервіс і склад запчастин. На площі понад 630 кв.м. розташовані шоу-рум, авторизований сервісний центр і склад запасних частин. Таким чином, весь спектр послуг, що стосуються придбання і післяпродажного обслуговування, зосереджений в одному місці, що є одним з ключових вимог виробника до офіційних дилерських центрів Citroën.

Автоцентр відповідає всім корпоративним вимогам і технічним стандартам Citroën. Автомобілі експонуються як у шоу-румі, площею 260 кв.м., розрахованим на 6 автомобілів, так і на відкритій виставковій площі. «АІС Сітроен ГРІНЧЕНКО» має в своєму розпорядженні так само тестовим парком Citroёn - 4 автомобілі: C-Elysee HDi, C4 e-HDi, DS4 HDi і C3 Picasso e-HDi.

В автосалоні кожен відвідувач зможе детально ознайомитись з модельним рядом Citroеn, дізнатися про всі переваги французьких автомобілів і придбати найбільш вподобану модель.

У «АІС СІТРОЕН ГРІНЧЕНКО» працює досвідчений і висококваліфікований персонал. Досвідчені менеджери автоцентру до кожного клієнта підходять індивідуально. З їх допомогою покупець легко зможе розібратися в особливостях і перевагах представлених автомобілів, їх технічні характеристики і визначитися з потрібною моделлю і комплектацією.

Кожен покупець автомобіля Citroёn автоматично стає учасником Програми Автолояльности АІС, яка дозволяє постійним клієнтам отримувати знижки до 15% на товари і послуги в мережі «АІС». Також для покупців діють вигідні умови по придбанню автомобілів Citroёn в кредит і лізинг в рамках фірмової програми Citroёn Financial Services.

Авторизований сервісний центр: площа ремзони - понад 370 кв.м., 6 постів дозволяють обслуговувати до 20 автомобілів в день. В ремонті використовуються тільки оригінальні запчастини, а високопрофесійна команда фахівців має досвід роботи з брендом з 2011 року. Майстри по сервісу постійно удосконалюються, регулярно проходячи стажування та атестацію у виробника. Ще один показник налагодженої роботи автоцентру - склад оригінальних запасних частин Citroën. Тут є в наявності всі необхідні аксесуари і запчастини для ремонту.

В автоцентрі розроблена спеціальна програма лояльності і гнучка система знижок, як для постійних клієнтів, так і для клієнтів які вперше обслуговуються на сервісному центрі Citroën. Ви можете записатися на сервісне обслуговування по телефону. Ми також надаємо можливість обслуговування в момент звернення.

«АІС СІТРОЕН ГРІНЧЕНКО» пропонує таку послугу як сервіс в кредит: отримання коштів на ремонт, купівлю запчастин, шин, установку ДО.

Приїжджайте, ми завжди раді бачити Вас в «АІС Сітроен ГРІНЧЕНКО»!