Автосалон "Автомобильный дом "Солли-Плюс Харьков" Opel

Про автосалон
Про автосалон "Автомобильный дом "Солли-Плюс Харьков" Opel
1 грудня 2015 року ТОВ «Автомобільний дім« Солі-Плюс »підписав контракт з Opel. «Опель» (Adam Opel AG), німецька автомобільна компанія, що входить до концерну «Дженерал Моторс». Випускає легкові ав...

1 грудня 2015 року ТОВ «Автомобільний дім« Солі-Плюс »підписав контракт з Opel.

«Опель» (Adam Opel AG), німецька автомобільна компанія, що входить до концерну «Дженерал Моторс». Випускає легкові автомобілі, мікроавтобуси, мінівэни. Штаб-квартира знаходиться в Рюссельсхайме, Німеччина. Сегодня Adam Opel AG є самим крупним філіалом GeneralMotors за межами Сполучених Штатів. На заводах фірми, розташованих в Рюссельсхайме, Бохуме, Кайзерслаутерне, Берліні та в бельгійському місті Антверпен, працює більше 55 тисяч чоловік. Марка Opel об'єднує машини, розраховані на будь-який смак, запити та достаток: Corsa, Tigra, Astra, Vectra, Calibra, Omega ... Не варто забути позашляховиків Frontera і Monterey, а також новий мінівэн Cintra.

З моменту свого заснування в 1862 році. Компанія Opel прагне досягти досягнення науки і техніки широкодоступними для всіх слоев суспільства. Такая философия остаётся неизменной по сей день. Сегодня вона лежить в основе создания всех автомобилей Opel.