Автосалон Богдан-Авто Винница

Про автосалон
Про автосалон Богдан-Авто Винница
Автоцентр «Богдан-Авто Вінниця» входить в структуру одного з основних операторів українського автомобільного ринку Національного автодилерів «Богдан-Авто Холдинг». Національний Автоділер «БА Холдин...

Автоцентр «Богдан-Авто Вінниця» входить в структуру одного з основних операторів українського автомобільного ринку Національного автодилерів «Богдан-Авто Холдинг».

Національний Автоділер «БА Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. Торгово-сервісна мережа, що входить в структуру корпорації «Богдан», була заснована в 2001 році.


ПРОДАЖУ
Лідируючі позиції в автомобільному бізнесі завойовані завдяки комплексному та професійному співробітництву, як з вітчизняними, так і зарубіжними автовиробниками.

У структуру мережі входять дилерські підприємства по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, Jac, Bogdan, Skoda, Citroen, Subaru, UZ Daewoo, Lada, Lifan, автобусів Богдан, комерційної автотехніки Hyundai.


СЕРВІС

Наші представництва відкриті по всій території України. Таким чином, купуючи автомобіль в будь-якому автоцентрі нашої мережі, Ви отримуєте якісне сервісне обслуговування по всій території України в мережі офіційних сервісних станцій Національного автодилерів. Ми завжди поруч.


МІСІЯ

Надання клієнтам широкого вибору сучасних високотехнологічних автомобілів і якісного сервісного обслуговування по всій території України, користуючись якими клієнти зможуть досягти нової якості життя, успіху і динамічності.

Стати правильним і впевненим вибором кожного клієнта - мета нашої компанії.


НАШІ ЦІННОСТІ

Довіра: найвища цінність, яку ми отримуємо від наших клієнтів. Кожен автомобіль, придбаний і обслужений в нашій мережі, говорить про те, що нам довіряють. Довіра - головна складова нашого успішного бізнесу.

Якість: з року в рік ми встановлюємо собі нову планку якості сервісу і досягаємо її.

Професіоналізм: тільки команда професіоналів може забезпечити компанії успішну роботу і перемоги в конкурентній боротьбі, тому в нашій компанії немає випадкових людей. Кожен співробітник - професіонал своєї справи, який прагне до високих показників у своїй діяльності і володіє безцінним досвідом.

Лідерство: ми прагнемо бути кращими на ринку. Для цього кожен день наші співробітники докладають всі свої зусилля і домагаються нових високих результатів, які забезпечують компанії динамічний і впевнений розвиток, а також своєчасне реагування на зміну ситуації на ринку.

Доступність і зручність: ми прагнемо бути ближче до кожного і для цього розвиваємо свою регіональну мережу. Наші представництва відкриті по всій території України. Купуючи автомобіль, клієнт отримує якісне сервісне обслуговування за дисконтною програмою "Акумулятор" по всій території України в мережі сервісних станцій.


ПРИНЦИПИ НАШОЇ РОБОТИ:

- всі наші рішення і дії засновані на інтересах клієнта. Ми несемо велику відповідальність перед нашими клієнтами, тому виконуємо свою роботу оперативно і якісно;

- ми орієнтовані на довгострокові відносини з клієнтами, тому індивідуальний підхід до кожного лежить в основі нашого взаємовигідного партнерства;

- в нашій роботі з клієнтами і колегами ми дотримуємося ділової етики, заснованої на добрих і продуктивних стосунках один з одним;

- якісний сервіс в нашому розумінні - це надання послуг високої якості на всіх етапах взаємодії з клієнтом.