Автосалон ЕКОМОТОРС FORD

Про автосалон
Про автосалон ЕКОМОТОРС FORD
Компанія "Екомоторс" є офіційним дилером Ford в Чернівецькій області та представляє легкові й комерційні автомобілі популярного американського бренду.  На сьогодні це найбільший та найсучасніший ...

Компанія "Екомоторс" є офіційним дилером Ford в Чернівецькій області та представляє легкові й комерційні автомобілі популярного американського бренду. 

На сьогодні це найбільший та найсучасніший автомобільний дилерський центр в Чернівцях. Широкий модельний ряд автомобілів Ford, привабливі ціни, вигідні умови кредитування та страхування, висококваліфіковане обслуговування – тут є все, щоб задовільнити всі Ваші вимоги та зробити придбання Вашого автомобіля святом!

IMG_8263_0000.jpg

Новий автоцентр і сервісна станція Ford компанії «Екомоторс» оформлені у відповідності до всіх корпоративних стандартів виробника. Для клієнтів створені особливі умови, які забезпечують комфорт – просторий сучасний шоу-рум та затишна зона відпочинку з безкоштовним Wi Fi, де Ви зможете відпочити, випити смачну каву та особисто бачити процес обслуговування автомобіля.