Автосалон Хюндай Центр Тернопіль

Про автосалон
Про автосалон Хюндай Центр Тернопіль
Ви хочете придбати автомобіль, який поєднує функціональність, безпеку і паливну економічність з новітніми технологіями і ефектною зовнішністю? Ласкаво просимо в автосалон Hyundai в Тернополі. Тут вас ...

Ви хочете придбати автомобіль, який поєднує функціональність, безпеку і паливну економічність з новітніми технологіями і ефектною зовнішністю? Ласкаво просимо в автосалон Hyundai в Тернополі. Тут вас чекає широкий вибір моделей, бездоганне обслуговування і безліч приємних сюрпризів. До продажу представлений весь актуальний модельний ряд Hyundai - від економічно доступних авто S-класу до розкішних представницьких седанів і стрімких спортивних купе. Завдяки різноманітності комплектацій ви можете вибрати варіант Hyundai, ціна і характеристики якого найкраще відповідатимуть вашим перевагам. При необхідності наші консультанти познайомлять вас з усіма моделями Hyundai і допоможуть зробити оптимальний вибір.

Ми маємо власний сервісний центр, обладнаний сучасним діагностичним і ремонтним обладнанням. Використовуючи оригінальні запчастини та схвалені автовиробником технології, наші досвідчені фахівці виконують ремонт не тільки всіх моделей Hyundai з офіційного сайту, але і знятих з виробництва версій будь-яких років випуску.

Виступаючи в ролі офіційного дилера Hyundai в Тернополі, ми підтримуємо гарантійні зобов'язання корейського автоконцерну. Якщо ваш автомобіль знаходиться на гарантії, ви можете скористатися послугами по сервісному обслуговуванню і гарантійному ремонту.